GRU
25-lecie kościoła pw. św. Jana Nepomucena w Lisowicach

24 listopada parafianie z Lisowic obchodzili jubileusz 25-lecia kościoła. Odprawiona została msza święta, której przewodniczył biskup pomocniczy Andrzej Iwanecki. Przez 4 lata proboszcz parafii ks. Rafał Wyleżoł oraz mieszkańcy Lisowic przygotowywali się do obchodów jubileuszu. W tym czasie przeprowadzone zostały prace remontowe w kościele, które polegały m.in. na: wymianie okien oraz modernizacji elewacji zewnętrznej. Dzięki staraniom proboszcza spisano wspomnienia z czasów niełatwych przygotowań i przebiegu budowy – powstała o tym nawet książka. Przeprowadzono także konkurs o patronie kościoła – św. Janie Nepomucenie.

Źródło: ks. Rafał Wyleżoł

2ef76d-foto_50.jpg 7a2387-foto_561.jpg 7be291-foto_851.jpg
Poniedziałek 2 grudnia 2019
Działki na sprzedażRozkład jazdy na terenie powiatu lublinieckiegoInternetowa rezerwacja kolejki do Wydziału KomunikacjiZnajdź wydziałBiuletyn Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w LublińcuPowiatowe Centrum Usług SpołecznychMapa - Portal Powiatu LublinieckiegoE-urząd SEKAPPowiatowe Centrum Zarządzania KryzysowegoNieodpłatna pomoc prawnaOgłoszeniach o rzeczach znalezionychJakość powietrzaTransmisje z sesji Rady Powiatu w LublińcuPunkt informacyjno konsultacyjny dot. stanu prawnego nieruchomościProgram regionalnyFundusze zewnętrzneKlauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych