Starostwo Powiatowe w Lublińcu
Zamek Lubliniec
Zespół Pałacowo-Parkowy w Koszęcinie - Siedziba Zespołu "Śląsk"
Pałac Ludwika Karola von Ballestrema w Kochcicach
Kontrast:
wersja podstawowawersja-kontrastowa
Strona głównaKontaktMapa strony
Znajdujesz się w: Powiat Lubliniecki ››

Ogłoszenie

Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej w trybie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na realizację zadania publicznego pn. Koncert charytatywny "Twoje TAK ma znaczenie" z Kampanią prozdrowotną.

W dniu 3 kwietnia 2017 r. do Starostwa Powiatowego w Lublińcu wpłynęła oferta złożona przez Fundację Śląskiego Centrum Chorób Serca z siedzibą w Zabrzu na realizację zadania publicznego z zakresu ochrony i promocji zdrowia, w tym działalności leczniczej w rozumieniu ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej (Dz. U. z 2016 r. poz. 1638 z późn. zm.) pn. Koncert charytatywny "Twoje TAK ma znaczenie" z Kampanią prozdrowotną.

czytaj dalej
Opublikował/a:
Mirosław Kowalik
Dodano: Środa
5 kwietnia 2017

Informacja

Wyłożenie projektu operatu opisowo-kartograficznego z założenia ewidencji budynków i lokali wraz z modernizacją ewidencji gruntów w obrębach Jawornica i Kochcicepokój nr 8 na parterze

czytaj dalej
Opublikował/a:
Tomasz Barczyk
Dodano: Środa
5 kwietnia 2017

Ogłoszenie o pierwszym przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości położonej w Kochanowicach przy ulicy Częstochowskiej 15

Ogłoszenie o pierwszym przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości położonej w Kochanowicach przy ulicy Częstochowskiej 15, zabudowanej budynkiem mieszkalnym oraz szopą drewnianą z garażem, stanowiącej własność Skarbu Państwa.

czytaj dalej
Opublikował/a:
Mirosław Kowalik
Dodano: Piątek
31 marca 2017

Modernizacja ulicy św. Anny

Rozpoczęto przygotowania do przebudowy DP 2350S - ulicy św. Anny w Lublińcu. Inwestycja obejmie modernizację jezdni, ciągu pieszo-rowerowego, chodników oraz 75 miejsc parkingowych. Ponadto zadanie obejmuje przebudowę infrastruktury wodociągowej, teletechnicznej oraz elektroenergetycznej. Zgodnie z zawartą umową remont rozpocznie się z dniem 1 czerwca br., a zakończy 31 sierpnia br.

czytaj dalej
Opublikował/a:
Tomasz Barczyk
Dodano: Piątek
31 marca 2017

XVI Powiatowy Konkurs Ekologiczny „Chroń ptaki i zwierzęta, zawsze o ich losie pamiętaj!”

Wzorem lat ubiegłych Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Konrada Mańki w Lublińcu zorganizował w dniach od 21 do 23 marca 2017r. XVI Powiatowy Konkurs Ekologiczny pod hasłem „Chroń ptaki i zwierzęta, zawsze o ich losie pamiętaj!” nad którym patronat honorowy sprawował starosta Joachim Smyła.

czytaj dalej
Opublikował/a:
Tomasz Barczyk
Dodano: Czwartek
30 marca 2017

Ogłoszenie

Starostwo Powiatowe w Tarnowskich Górach uprzejmie informuje, że od dnia 30 marca 2017 roku siedziba Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Tarnowskich Górach zostaje tymczasowo przeniesiona do budynku przy ulicy Opolskiej 21 G w Tarnowskich Górach

czytaj dalej
Opublikował/a:
Tomasz Barczyk
Dodano: Wtorek
28 marca 2017

Kampania „STOP pożarom traw”!

Kampania „STOP pożarom traw” ma przede wszystkim edukować i uświadamiać, że wypalanie traw jest nie tylko niebezpieczne, ale również prawnie zabronione Przełom zimy i wiosny to okres, w którym wyraźnie wzrasta liczba pożarów traw na łąkach i nieużytkach rolnych. Spowodowane jest to wypalaniem suchych traw i pozostałości roślinnych. Obszary zeszłorocznej wysuszonej roślinności są doskonałym materiałem palnym, co w połączeniu z nieodpowiedzialnością ludzi skutkuje gwałtownym wzrostem pożarów. Za większość pożarów traw odpowiedzialny jest człowiek. Niestety, wśród wielu ludzi panuje przekonanie, że spalenie suchej trawy użyźni w sposób naturalny glebę, co spowoduje szybszy i bujniejszy wzrost młodej trawy, a tym samym przyniesie korzyści ekonomiczne.

czytaj dalej
Opublikował/a:
Tomasz Barczyk
Dodano: Wtorek
28 marca 2017

PUNKTY NIEODPŁATNEJ POMOCY PRAWNEJ

czytaj dalej
Opublikował/a:
Tomasz Barczyk
Dodano: Poniedziałek
27 marca 2017

Zawiadomienie

Zawiadomienie o wyłożeniu do wglądu osób zainteresowanych projektu operatu opisowo-kartograficznego ewidencji budynków i lokali wraz z modernizacją ewidencji gruntów w obrębach Jawornica i Kochcice Gminy Kochanowice.

czytaj dalej
Opublikował/a:
Mirosław Kowalik
Dodano: Środa
22 marca 2017
Powiatowe Centrum Usług SpołecznychBiuletyn Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w LublińcuMapa - Portal Powiatu LublinieckiegoZnajdź wydziałE-urząd SEKAPPowiatowe Centrum Zarządzania KryzysowegoNieodpłatna pomoc prawnaOgłoszeniach o rzeczach znalezionychTauron - Wyłączenia planowane i awarieMultimedialny przewodnik po Ziemi LublinieckiejWirtualny spacer po Starostwie Powiatowym w LublińcuPunkt informacyjno konsultacyjny dot. stanu prawnego nieruchomościProgram regionalnyFundusze zewnętrzne
Apteka ARNIKA,
ul. Targowa 4

POLECANE LINKI:

  • Związek Powiatów Polskich
  • Ośrodek Kultury i Edukacji Regionalnej U Myrcika
  • Jednostka Wojskowa Komandosów
  • Zespół Pieśni i Tańca Śląsk
  • Muzeum Paleonto-logiczne w Lisowicach
  • Dobry klimat dla Powiatów
  • Narodowe Siły Rezerwowe
  • Bezpieczne ferie
  • Powiatowy Rzecznik Konsumenta radzi: Pożyczki nie daj się nabrać
  • Powiatowy Rzecznik Konsumenta radzi: Poradnik UKE
e-mail: sekretariat@lubliniec.starostwo.gov.pl
strona: www.lubliniec.starostwo.gov.pl
telefon: (34) 351 05 00, faks: (34) 351 05 11
STAROSTWO POWIATOWE W LUBLIŃCU
ul. Paderewskiego 7, 42-700 Lubliniec
woj. śląskie, NIP: 575-16-47-348