Starostwo Powiatowe w Lublińcu
Zamek Lubliniec
Zespół Pałacowo-Parkowy w Koszęcinie - Siedziba Zespołu "Śląsk"
Pałac Ludwika Karola von Ballestrema w Kochcicach
Kontrast:
wersja podstawowawersja-kontrastowa
Strona głównaKontaktMapa strony
Znajdujesz się w: Powiat Lubliniecki ››

Informacja

o wyniku pierwszego przetargu ustnego nieograniczonego na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych położonych w Lublińcu przy ulicy Orzechowej i ulicy Olchowej, stanowiących własność Powiatu Lublinieckiego, przeprowadzonego w Starostwie Powiatowym w Lublińcu w dniu 24 stycznia 2018 roku.

czytaj dalej
Opublikował/a:
Tomasz Barczyk
Dodano: Czwartek
1 lutego 2018

Ogłoszenie o konkursie na stanowisko dyrektora Publicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Lublińcu

Zarząd Powiatu w Lublińcu ogłasza konkurs na stanowisko dyrektora Publicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej z siedzibą w Lublińcu przy ul. Sobieskiego 9.

czytaj dalej
Opublikował/a:
Mirosław Kowalik
Dodano: Środa
31 stycznia 2018

Informacja

Uprzejmie informujemy, że 1 lutego 2018 r. Biuro Powiatowego Rzecznika Konsumentów zostaje przeniesione do budynku Powiatowego Centrum Usług Społecznych w Lublińcu przy ul. Sobieskiego 9 (pok. nr 4, parter). Numer kontaktowy: (34) 350 60 10.

czytaj dalej
Opublikował/a:
Mirosław Kowalik
Dodano: Wtorek
30 stycznia 2018

Kursokonferencja dla trenerów i instruktorów piłki nożnej, organizowana przez Podokręg Piłki Nożnej w Lublińcu w dniu 25.02.2018 r.

    

czytaj dalej
Opublikował/a:
Mirosław Kowalik
Dodano: Poniedziałek
29 stycznia 2018

1% Dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej

Dlaczego warto przekazać 1% podatku na rzecz naszego Szpitala?

 • Każda taka złotówka zostanie przeznaczona na: zakup aparatury diagnostyczno-leczniczej, sprzętu medycznego, lub wyposażenia technicznego sal, gabinetów lekarskich co wpłynie na podniesienie standardów leczenia w naszym szpitalu. 

Jak przekazać 1% podatku na rzecz Naszego Szpitala ?

Wypełniając deklarację podatkową PIT w rubryce z numerem KRS należy wpisać numer: 0000244994, w rubryce z wnioskowaną kwotą wpisujemy: 1% kwoty podatku należnego oraz w rubryce cel szczegółowy wpisujemy: SPZOZ w Lublińcu.

czytaj dalej
Opublikował/a:
Tomasz Barczyk
Dodano: Wtorek
23 stycznia 2018

Apel o powstrzymywanie się od wchodzenia na powierzchnię zamarzniętych akwenów

Oddział Miejski WOPR Katowice alarmuje, że powstająca w najbliższych dniach pokrywa lodowa przy strefie brzegowej będzie sprawiała wrażenie stałej i grubej, natomiast w odległości już kilku metrów od brzegu jej trwałość będzie się drastycznie zmniejszać.

Przypominamy, że lód wytrzymuje ciężar dorosłej osoby, jeżeli jego pokrywa ma grubość przynajmniej 7 cm. Do jego grubości nie wolno wliczać tak zwanego lodu mętnego, lodu pośniegowego, czyli świeżej warstwy na powierzchni, jaka wytworzy się najprawdopodobniej w najbliższych dniach. Grubość min. 7 cm lód może osiągnąć dopiero po wielu dniach z rzędu, w których temperatura, również w ciągu dnia, utrzymuje się poniżej - 10 st. C.

czytaj dalej
Opublikował/a:
Tomasz Barczyk
Dodano: Poniedziałek
22 stycznia 2018

Marsz Pamięci Wysiedleń z Ziemi Lublinieckiej

28 stycznia jest dniem Pamięci Wysiedleń na Śląsku z 1945 roku. Z tej okazji przedstawiciele Mniejszości Niemieckiej w Lublińcu zapraszają 27 stycznia 2018 roku na Marsz Pamięci Wysiedleń z Ziemi Lublinieckiej.

czytaj dalej
Opublikował/a:
Mirosław Kowalik
Dodano: Czwartek
18 stycznia 2018

Ogłoszenie o naborze na Kierownika Jednostki Organizacyjnej Powiatu Lublinieckiego

Starosta Lubliniecki ogłasza nabór na wolne stanowisko Kierownika Jednostki Organizacyjnej Powiatu Lublinieckiego, zajmującej się pomocą społeczną. Stanowisko: Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Lublińcu przy ulicy Kochcickiej 14.

czytaj dalej
Opublikował/a:
Mirosław Kowalik
Dodano: Poniedziałek
15 stycznia 2018

Ogłoszenie

Zapraszamy organizacje pozarządowe oraz podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego, wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do zgłaszania uwag do załączonego projektu uchwały:

w sprawie ustalenia czasu bezpłatnego nauczania, wychowania i opieki oraz wysokości opłat za korzystanie z wychowania przedszkolnego w Przedszkolu Specjalnym Nr 9 dla dzieci niesłyszących i słabosłyszących, z niepełnosprawnościami intelektualnymi oraz ze sprzężeniami w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym im. Konrada Mańki w Lublińcu.

czytaj dalej
Opublikował/a:
Tomasz Barczyk
Dodano: Środa
10 stycznia 2018
Działki na sprzedażRozkład jazdy na terenie powiatu lublinieckiegoZnajdź wydziałBiuletyn Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w LublińcuInternetowa rezerwacja kolejki do Wydziału KomunikacjiPowiatowe Centrum Usług SpołecznychMapa - Portal Powiatu LublinieckiegoE-urząd SEKAPPowiatowe Centrum Zarządzania KryzysowegoNieodpłatna pomoc prawnaOgłoszeniach o rzeczach znalezionychJakość powietrzaTransmisje z sesji Rady Powiatu w LublińcuPunkt informacyjno konsultacyjny dot. stanu prawnego nieruchomościProgram regionalnyFundusze zewnętrzneKlauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych

POLECANE LINKI:

 • Związek Powiatów Polskich
 • Ośrodek Kultury i Edukacji Regionalnej U Myrcika
 • Jednostka Wojskowa Komandosów
 • Zespół Pieśni i Tańca Śląsk
 • Muzeum Paleonto-logiczne w Lisowicach
 • Dobry klimat dla Powiatów
 • Narodowe Siły Rezerwowe
 • Bezpieczne ferie
 • Powiatowy Rzecznik Konsumenta radzi: Pożyczki nie daj się nabrać
 • Powiatowy Rzecznik Konsumenta radzi: Poradnik UKE
e-mail: sekretariat@lubliniec.starostwo.gov.pl
strona: www.lubliniec.starostwo.gov.pl
telefon: (34) 351 05 00, faks: (34) 351 05 11
STAROSTWO POWIATOWE W LUBLIŃCU
ul. Paderewskiego 7, 42-700 Lubliniec
woj. śląskie, NIP: 575-16-47-348