LIS
Badanie plonów niektórych ziemiopłodów rolnych 5 - 20 listopada 2018 r.

W ramach stałego informowania o realizacji na terenie województwa śląskiego badań ankietowych, prowadzonych przez ankieterów - pracowników Urzędu Statystycznego w Katowicach, informujemy iż Urząd Statystyczny w Katowicach przeprowadzi badanie plonów niektórych ziemiopłodów rolnych R-r-pw w dniach 5 - 20 listopada 2018 r. BADANIE MA CHARAKTER OBOWIĄZKOWY.

METODA POZYSKANIA INFORMACJI
Badanie realizowane jest w drodze samodzielnego przekazania danych przez Internet oraz wywiadu telefonicznego przeprowadzonego przez teleankietera z respondentem.

REALIZACJA BADANIA
Badanie przeprowadzane jest w gospodarstwach indywidualnych. Realizują go ankieterzy statystyki publicznej – pracownicy Urzędu Statystycznego w Katowicach.

Pliki do pobrania:
Poniedziałek 5 listopada 2018
Rozkład jazdy na terenie powiatu lublinieckiegoPowiatowe Centrum Usług SpołecznychBiuletyn Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w LublińcuMapa - Portal Powiatu LublinieckiegoZnajdź wydziałE-urząd SEKAPPowiatowe Centrum Zarządzania KryzysowegoNieodpłatna pomoc prawnaOgłoszeniach o rzeczach znalezionychJakość powietrzaMultimedialny przewodnik po Ziemi LublinieckiejWirtualny spacer po Starostwie Powiatowym w LublińcuPunkt informacyjno konsultacyjny dot. stanu prawnego nieruchomościProgram regionalnyFundusze zewnętrzneKlauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych