KWI
Dodatkowy pociąg z Częstochowy do Lublińca

Uprzejmie informujemy, że dzięki staraniom Starosty Lublinieckiego oraz Burmistrzów i Wójtów Gmin Powiatu Lublinieckiego po raz kolejny udało się rozszerzyć ofertę publicznego transportu zbiorowego na terenie naszego powiatu.

Od poniedziałku, 16 kwietnia 2018 roku będzie kursował dodatkowy pociąg z Częstochowy do Lublińca, który umożliwi sprawny dojazd do szkół i zakładów pracy mających swoją siedzibę w Lublińcu. Planowany przyjazd pociągu do Lublińca - godzina 7:15. Pociąg będzie kursował od poniedziałku do piątku.

Równocześnie informujemy, że starania naszych samorządów z obszaru Powiatu Lublinieckiego, dążące do poszerzenia siatki połączeń regionalnych na trasie Opole - Lubliniec - Częstochowa poparli także: Pan Arkadiusz Wiśniewski - Prezydent Opola, Pan Krzysztof Matyjaszczyk - prezydent Częstochowy, Pan Henryk Lakwa - Starosta Opolski, Pan Józef Swaczyna - Starosta Strzelecki oraz Pan Szymon Ogłaza - Członek Zarządu Województwa Opolskiego, Pan Stanisław Belka - Starosta Oleski.

Ogłoszenia, komunikaty
Piątek 13 kwietnia 2018
Rozkład jazdy na terenie powiatu lublinieckiegoPowiatowe Centrum Usług SpołecznychBiuletyn Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w LublińcuMapa - Portal Powiatu LublinieckiegoZnajdź wydziałE-urząd SEKAPPowiatowe Centrum Zarządzania KryzysowegoNieodpłatna pomoc prawnaOgłoszeniach o rzeczach znalezionychMultimedialny przewodnik po Ziemi LublinieckiejWirtualny spacer po Starostwie Powiatowym w LublińcuPunkt informacyjno konsultacyjny dot. stanu prawnego nieruchomościProgram regionalnyFundusze zewnętrzne
Apteka ARNIKA,