WRZ
Kolejne zwycięstwo zawodniczki STB Energia Lubliniec

To już drugie złoto Zuzanny Luban – zawodniczki STB Energia na międzynarodowym trurnieju.

Podczas zawodów Polish International U17 Lubin  para mikstowa Zuzanna Luban  - STB Energia Lubliniec (trener Sonia Wachowska) i Mikołaj Wrzalik – Matchpoint Ślęża, (trener Paweł Prądziński) nie miała sobie równych i zwyciężyła na międzynarodowym turnieju. Brało w nim udział 175 zawodników z kilkunastu europejskich krajów, w tym z Czech, Słowacji, Niemiec, Belgii i Estonii.

W półfinale Zuzia i Mikołaj zmierzyli się z niemiecką parą Kian Yu Oei i Lucie Wagner. Po pierwszym, przegranym secie zawodnicy koncertowo zrealizowali taktykę narzuconą przez trenerów i pewnie wygrali kolejne dwa sety. W finale zagrali przeciw czeskiej parze Lukas Franek i Nela Nemcowa. Polacy pewnie wygrali w dwóch setach, zdobywając złoty medal.

– Emocje towarzyszyły nam zwłaszcza w półfinale, bo mecz na początku nie układał się po myśli polskiej pary mikstowej. Od drugiego seta Zuzia zagrała bardzo odważnie. Niejednokrotnie lotki zahaczały o taśmę, komplikując tym samym  odbiór przeciwnikom. Mikołaj i Zuzia zagrali bardzo dobry mecz, realizując taktykę sugerowaną przez trenerów – mówiła Sonia Wachowska, trener STB Energia Lubliniec.

Gratulujemy zawodnikom zwycięstwa!

Źródło: Sonia Wachowska

Wtorek 11 września 2018
Rozkład jazdy na terenie powiatu lublinieckiegoPowiatowe Centrum Usług SpołecznychBiuletyn Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w LublińcuMapa - Portal Powiatu LublinieckiegoZnajdź wydziałE-urząd SEKAPPowiatowe Centrum Zarządzania KryzysowegoNieodpłatna pomoc prawnaOgłoszeniach o rzeczach znalezionychJakość powietrzaMultimedialny przewodnik po Ziemi LublinieckiejWirtualny spacer po Starostwie Powiatowym w LublińcuPunkt informacyjno konsultacyjny dot. stanu prawnego nieruchomościProgram regionalnyFundusze zewnętrzneKlauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych