MAR
Mistrzostwa Ministrantów w piłce nożnej pod patronatem starosty

Dnia 9 marca 2019 r. w godzinach przedpołudniowych w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 4 w Lublińcu odbył się etap dekanalny XVIII Mistrzostw Ministrantów w piłce nożnej. Z dekanatu Lubliniec wystartowało 9 drużyn z 5 parafii, znajdujących się na terenie powiatu lublinieckiego. Mistrzami zostali ministranci, którzy reprezentowali parafie: św. Edyty Stein w Lublińcu (kategoria młodsza), Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Lubecku (kategoria średnia) oraz św. Stanisława Kostki w Lublińcu (kategoria starsza). Zwycięzcy przeszli do półfinałów turnieju o mistrza Diecezji Gliwickiej. Dodatkowo w każdej kategorii komisja wyłoniła najlepszych strzelców, zawodników i bramkarzy.

Źródło: ks. Kamil Hadaś

Piątek 15 marca 2019
Działki na sprzedażRozkład jazdy na terenie powiatu lublinieckiegoInternetowa rezerwacja kolejki do Wydziału KomunikacjiZnajdź wydziałBiuletyn Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w LublińcuPowiatowe Centrum Usług SpołecznychMapa - Portal Powiatu LublinieckiegoE-urząd SEKAPPowiatowe Centrum Zarządzania KryzysowegoNieodpłatna pomoc prawnaOgłoszeniach o rzeczach znalezionychJakość powietrzaTransmisje z sesji Rady Powiatu w LublińcuPunkt informacyjno konsultacyjny dot. stanu prawnego nieruchomościProgram regionalnyFundusze zewnętrzneKlauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych