LIP
Nabór do Artystycznego Ogniska Wokalno - Baletowe im. Elwiry Kamińskiej na rok szkolny 2018/2019

Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk" im. Stanisława Hadyny zaprasza na przesłuchania w dniu 16 lipca 2018 roku od godziny 18:00 do 19:00 - Pawilon im. Elwiry Kamińskiej.

Artystyczne Ognisko Wokalno-Baletowe im. Elwiry Kamińskiej w Koszęcinie jest specjalistyczną placówką kształcącą dzieci wokalnie i tanecznie. Mieści się w siedzibie Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny w Koszęcinie, przy ul. Zamkowej 3. Głównym celem działania ogniska jest artystyczna edukacja dzieci i młodzieży w kierunku wokalnym i tanecznym oraz zapoznanie uczniów z podstawową wiedzą o muzyce i tańcu, rozwijanie uzdolnień muzyczno-ruchowych, inwencji twórczej, estetyki muzycznej, rozszerzanie umiejętności pracy i współdziałania w grupie.

Kadrę pedagogiczną stanowią pedagodzy Zespołu „Śląsk” i pedagodzy Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Ludomira Różyckiego w Bytomiu.

Oferta grupowych zajęć w zakresie nauki śpiewu i tańca skierowana jest do uzdolnionych  dzieci i młodzieży, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności. Zajęcia  odbywają się dwa razy w tygodniu według podanego planu zajęć.

Zapraszamy do rozpoczęcia edukacji wokalno-tanecznej dzieci od 5 roku życia. Liczymy na to, że muzyka, taniec i śpiew wprowadzą młodych adeptów w świat sztuk pięknych, do dłuższej przygody w ich gronie.

Więcej informacji: http://zespolslask.pl/pl/dodatkowe/9130/artystyczne-ognisko-wokalno-baletowe/

Środa 11 lipca 2018
Rozkład jazdy na terenie powiatu lublinieckiegoPowiatowe Centrum Usług SpołecznychBiuletyn Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w LublińcuMapa - Portal Powiatu LublinieckiegoZnajdź wydziałE-urząd SEKAPPowiatowe Centrum Zarządzania KryzysowegoNieodpłatna pomoc prawnaOgłoszeniach o rzeczach znalezionychJakość powietrzaMultimedialny przewodnik po Ziemi LublinieckiejWirtualny spacer po Starostwie Powiatowym w LublińcuPunkt informacyjno konsultacyjny dot. stanu prawnego nieruchomościProgram regionalnyFundusze zewnętrzneKlauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych