Starostwo Powiatowe w Lublińcu
Zamek Lubliniec
Zespół Pałacowo-Parkowy w Koszęcinie - Siedziba Zespołu "Śląsk"
Pałac Ludwika Karola von Ballestrema w Kochcicach
Kontrast:
wersja podstawowawersja-kontrastowa
Strona głównaKontaktMapa strony
29
STY
Nadmorska kolęda - Gdynia 2019

Nadmorska kolęda - Gdynia 2019

W dniach 17-20 stycznia br. Daria Wańczyk oraz Emilia Jaworska reprezentowały Klub JWK w IX Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Nadmorska Kolęda –Gdynia 2019”.

Klub Marynarki Wojennej w Gdyni gościł solistów i zespoły z całego kraju. Nad piękny, zimowy Bałtyk zjechali się między innymi reprezentanci z Warszawy, Żagania, Kielc, Krakowa i Lublińca. Nie zabrakło także reprezentacji organizatorów festiwalu.

Nadszedł dzień przesłuchań. Daria prezentowała swoje nieprzeciętne umiejętności wokalne, a Emilia jej akompaniowała. Duet wywalczył III miejsce w swojej kategorii, a należy nadmienić, że w Festiwalu brało udział przeszło 50 uczestników, ale to nie koniec nagród. Nagrodę specjalną za wyjątkowy wyraz artystyczny prezentowanego dzieła oraz wrażliwość artystyczną otrzymała Emilia Jaworska.

Opracowanie muzyczne na fortepian dla Emilii przygotował nieoceniony muzyk i twórca partytur - Marian Kaczmarek, a z Darią pracowała wybitna pedagog i muzyk - Zofia Szpikowska.

Teraz reprezentantki Klubu JWK szykują się do Manewrów Artystycznych Wojska Polskiego jak zawsze w tematyce patriotycznej i wojskowej krzewiąc, tak ważne w dzisiejszym świecie, wartości.

Opublikował/a:
Mirosław Włodarczyk
Kategoria:
Wydarzenia
Dodano: 13:47:48
Wtorek 29 stycznia 2019
Działki na sprzedażRozkład jazdy na terenie powiatu lublinieckiegoZnajdź wydziałBiuletyn Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w LublińcuInternetowa rezerwacja kolejki do Wydziału KomunikacjiPowiatowe Centrum Usług SpołecznychMapa - Portal Powiatu LublinieckiegoE-urząd SEKAPPowiatowe Centrum Zarządzania KryzysowegoNieodpłatna pomoc prawnaOgłoszeniach o rzeczach znalezionychJakość powietrzaTransmisje z sesji Rady Powiatu w LublińcuPunkt informacyjno konsultacyjny dot. stanu prawnego nieruchomościProgram regionalnyFundusze zewnętrzneKlauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych

POLECANE LINKI:

  • Związek Powiatów Polskich
  • Ośrodek Kultury i Edukacji Regionalnej U Myrcika
  • Jednostka Wojskowa Komandosów
  • Zespół Pieśni i Tańca Śląsk
  • Muzeum Paleonto-logiczne w Lisowicach
  • Dobry klimat dla Powiatów
  • Narodowe Siły Rezerwowe
  • Bezpieczne ferie
  • Powiatowy Rzecznik Konsumenta radzi: Pożyczki nie daj się nabrać
  • Powiatowy Rzecznik Konsumenta radzi: Poradnik UKE
e-mail: sekretariat@lubliniec.starostwo.gov.pl
strona: www.lubliniec.starostwo.gov.pl
telefon: (34) 351 05 00, faks: (34) 351 05 11
STAROSTWO POWIATOWE W LUBLIŃCU
ul. Paderewskiego 7, 42-700 Lubliniec
woj. śląskie, NIP: 575-16-47-348