STY
Nadmorska kolęda - Gdynia 2019

W dniach 17-20 stycznia br. Daria Wańczyk oraz Emilia Jaworska reprezentowały Klub JWK w IX Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Nadmorska Kolęda –Gdynia 2019”.

Klub Marynarki Wojennej w Gdyni gościł solistów i zespoły z całego kraju. Nad piękny, zimowy Bałtyk zjechali się między innymi reprezentanci z Warszawy, Żagania, Kielc, Krakowa i Lublińca. Nie zabrakło także reprezentacji organizatorów festiwalu.

Nadszedł dzień przesłuchań. Daria prezentowała swoje nieprzeciętne umiejętności wokalne, a Emilia jej akompaniowała. Duet wywalczył III miejsce w swojej kategorii, a należy nadmienić, że w Festiwalu brało udział przeszło 50 uczestników, ale to nie koniec nagród. Nagrodę specjalną za wyjątkowy wyraz artystyczny prezentowanego dzieła oraz wrażliwość artystyczną otrzymała Emilia Jaworska.

Opracowanie muzyczne na fortepian dla Emilii przygotował nieoceniony muzyk i twórca partytur - Marian Kaczmarek, a z Darią pracowała wybitna pedagog i muzyk - Zofia Szpikowska.

Teraz reprezentantki Klubu JWK szykują się do Manewrów Artystycznych Wojska Polskiego jak zawsze w tematyce patriotycznej i wojskowej krzewiąc, tak ważne w dzisiejszym świecie, wartości.

Wtorek 29 stycznia 2019
Rozkład jazdy na terenie powiatu lublinieckiegoPowiatowe Centrum Usług SpołecznychBiuletyn Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w LublińcuMapa - Portal Powiatu LublinieckiegoZnajdź wydziałE-urząd SEKAPPowiatowe Centrum Zarządzania KryzysowegoNieodpłatna pomoc prawnaOgłoszeniach o rzeczach znalezionychTransmisje z sesji Rady Powiatu w LublińcuJakość powietrzaMultimedialny przewodnik po Ziemi LublinieckiejPunkt informacyjno konsultacyjny dot. stanu prawnego nieruchomościProgram regionalnyFundusze zewnętrzneAkcja zimaKlauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych