LIP
OGŁOSZENIE STAROSTY LUBLINIECKIEGO z dnia 6 lipca 2018 r.

w sprawie zatwierdzenia projektu operatu opisowo-kartograficznego ewidencji gruntów i budynków w obrębie Lubecko w gminie Kochanowice

Na podstawie art. 24a ust. 8 ustawy z dnia 17 maja 1989r. prawo geodezyjne i kartograficzne (teks jednolity Dz. U. z 2017r. poz. 2101 ze zmianami)

ogłaszam co następuje:

1) W związku z zakończeniem prac związanych z założeniem ewidencji budynków i lokali wraz z modernizacją ewidencji gruntów w obrębie Lubecko w gminie Kochanowice - projekt operatu opisowo-kartograficznego po wyłożeniu w dniach od 04.05.2018r. do 24.05.2018r.

stał się operatem ewidencji gruntów i budynków.

2) W związku z powyższym, na podstawie art. 24a ust. 9 ustawy z dnia 17 maja 1989r. prawo geodezyjne i kartograficzne (teks jednolity Dz. U. z 2017r. poz. 2101 ze zmianami) każdy czyjego interesu prawnego dotyczą dane zawarte w ewidencji gruntów i budynków ujawnione w operacie opisowo-kartograficznym, może w terminie 30 dni od dnia ogłoszenia w dzienniku urzędowym województwa informacji określonej w punkcie 1 – zgłaszać zarzuty do tych danych. O uwzględnieniu lub odrzuceniu zarzutów starosta rozstrzyga w drodze decyzji.

3) Zarzuty zgłoszone po terminie określonym w punkcie 2 niniejszego ogłoszenia traktuje się jak wnioski o zmianę danych objętych ewidencją gruntów i budynków.

Starosta Lubliniecki

Joachim Smyła

Tomasz Barczyk
Ogłoszenia, komunikaty