LIP
Ostatni dzień w szkolnych murach

Zakończenie roku szkolnego dla uczniów Zespołu Szkół Ogólno - Technicznych to dzień licznych wyróżnień. Aż 91 osób zdobyło świadectwo z wyróżnieniem. Przyznane zostały nagrody za szczególne osiągnięcia naukowe, sportowe, wolontariat i działania promujące powiat lubliniecki. Wśród nagrodzonych znalazła się drużyna ratownicza ZSOT w składzie Magdalena Stemarowicz, Monika Kosiada, Miłosz Grobara, Mateusz Zdziebko i Marcin Mzyk, którzy otrzymali, w ramach nagrody za III miejsce w XXV Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK bluzy polarowe. To w nich młodzi mają zamiar zdobywać po raz trzeci podium Mistrzostw w przyszłym roku szkolnym i sławić naszą małą ojczyznę.

Koniec roku już za nami. Wakacje stały się upragnioną przez uczniów rzeczywistością! Życzymy wszystkim wspaniałych i bezpiecznych wakacji.

Tomasz Barczyk
Czwartek 6 lipca 2017
Powiatowe Centrum Usług SpołecznychBiuletyn Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w LublińcuMapa - Portal Powiatu LublinieckiegoZnajdź wydziałE-urząd SEKAPPowiatowe Centrum Zarządzania KryzysowegoNieodpłatna pomoc prawnaOgłoszeniach o rzeczach znalezionychTauron - Wyłączenia planowane i awarieSpecjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w LublińcuMultimedialny przewodnik po Ziemi LublinieckiejWirtualny spacer po Starostwie Powiatowym w LublińcuPunkt informacyjno konsultacyjny dot. stanu prawnego nieruchomościProgram regionalnyFundusze zewnętrzne
Apteka ARNIKA,