Ostatnie dni składania wniosków o dopłaty bezpośrednie i obszarowe

W tym roku (po raz drugi), wnioski o dopłaty bezpośrednie i obszarowe są składane przez internet za pomocą aplikacji eWniosekPIus. Wykorzystując doświadczenia kampanii 2018 oraz sugestie ze strony beneficjentów w aplikacji wprowadzono szereg ułatwień, dzięki którym stała się ona bardziej intuicyjna. Wśród udogodnień jest m.in.: rozszerzenie informacji prezentowanych w tabeli z działkami referencyjnymi, dodano również tabelę z podsumowaniem powierzchni zgłoszonych do danej płatności w zakładce „podsumowanie”.

Należy podkreślić, że w razie jakichkolwiek wątpliwości rolnicy mogą zgłaszać się po pomoc w wypełnianiu wniosków czy w sprawach związanych z obsługą techniczną aplikacji do biur powiatowych ARiMR.

Bardzo serdecznie zachęcamy wszystkich Państwa Rolników, do jak najszybszego składania wniosków o dopłaty bezpośrednie bez oczekiwania na ostatnią chwilę – czyli na ostatni dzień kampanii to jest 31 maja 2019 roku.

Szanowni Państwo Rolnicy, nie odkładajcie złożenia eWnioskuPlus o dopłaty na ostatnią chwilę.

Poniedziałek 13 maja 2019
Działki na sprzedażRozkład jazdy na terenie powiatu lublinieckiegoInternetowa rezerwacja kolejki do Wydziału KomunikacjiZnajdź wydziałBiuletyn Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w LublińcuPowiatowe Centrum Usług SpołecznychMapa - Portal Powiatu LublinieckiegoE-urząd SEKAPPowiatowe Centrum Zarządzania KryzysowegoNieodpłatna pomoc prawnaOgłoszeniach o rzeczach znalezionychJakość powietrzaTransmisje z sesji Rady Powiatu w LublińcuPunkt informacyjno konsultacyjny dot. stanu prawnego nieruchomościProgram regionalnyFundusze zewnętrzneKlauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych