MAR
Oświadczenie przedstawiciela firmy Sigma Bus Pana Zdzisława Gonery

W związku z publikacją artykułu pod tytułem „Bilety autobusowe o 50 procent w górę”, który ukazał się w Gazecie Lublinieckiej Nr 10 z dnia 9 marca 2018 roku oświadczam, że wypowiedź przedstawiciela firmy Sigma Bus została źle zredagowana i błędnie zinterpretowana przez dziennikarza gazety i wprowadziła czytelników w błąd.

Firma oświadcza, że ceny biletów miesięcznych na linii Lubliniec – Częstochowa są niższe lub na poziomie zbliżonym do cen, które obowiązywały u przewoźnika PKS Lubliniec Sp. z o.o. do dnia 31 stycznia 2018 roku. Zmiana cen biletów miesięcznych wynika z uruchomienia dodatkowych połączeń w godzinach, które dla przewoźnika nie są rentowne, a jednocześnie zabezpieczają transport publiczny na przedmiotowej linii .

Niniejsze oświadczenie zostało przesłane do redakcji Gazety Lublinieckiej z prośbą o zamieszczenie.

Pliki do pobrania:
Oświadczenie przedstawiciela firmy Sigma Bus Pana Zdzisława Gonery
Tomasz Barczyk
Ogłoszenia, komunikaty
Czwartek 15 marca 2018
Działki na sprzedażRozkład jazdy na terenie powiatu lublinieckiegoZnajdź wydziałBiuletyn Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w LublińcuInternetowa rezerwacja kolejki do Wydziału KomunikacjiPowiatowe Centrum Usług SpołecznychMapa - Portal Powiatu LublinieckiegoE-urząd SEKAPPowiatowe Centrum Zarządzania KryzysowegoNieodpłatna pomoc prawnaOgłoszeniach o rzeczach znalezionychJakość powietrzaTransmisje z sesji Rady Powiatu w LublińcuPunkt informacyjno konsultacyjny dot. stanu prawnego nieruchomościProgram regionalnyFundusze zewnętrzneKlauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych