LIP
Przedstawiciele partnerskiego powiatu Lörrach z wizytą w Lublińcu

W odpowiedzi na zaproszenie starosty Joachima Smyły w dniach 29 czerwca – 1 lipca br. Ziemię Lubliniecką odwiedziła delegacja niemieckich przyjaciół z powiatu Lörrach, położonego w południowym Schwarzwaldzie. Wizyta była okazją do podsumowania współpracy, a także do wymiany doświadczeń w aspekcie społecznym, edukacyjnym, sportowym i kulturowym.

W trakcie tegorocznej wizyty starosta Marion Dammann, radni Rady Powiatu w Lörrach oraz kadra kierownicza Starostwa Powiatowego w Lörrach oprócz wymiany doświadczeń w sprawach służbowych i zawodowych, zwiedziła m. in. Klasztor oo. Paulinów na Jasnej Górze w Częstochowie oraz siedzibę Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” w Koszęcinie, uczestnicząc także w obchodach „Święta Śląska”.

Poniedziałek 2 lipca 2018
Rozkład jazdy na terenie powiatu lublinieckiegoPowiatowe Centrum Usług SpołecznychBiuletyn Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w LublińcuMapa - Portal Powiatu LublinieckiegoZnajdź wydziałE-urząd SEKAPPowiatowe Centrum Zarządzania KryzysowegoNieodpłatna pomoc prawnaOgłoszeniach o rzeczach znalezionychJakość powietrzaMultimedialny przewodnik po Ziemi LublinieckiejWirtualny spacer po Starostwie Powiatowym w LublińcuPunkt informacyjno konsultacyjny dot. stanu prawnego nieruchomościProgram regionalnyFundusze zewnętrzneKlauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych