WRZ
Rodziny pensjonariuszy spotkały się na Kochcickiej

Spotkanie z krewnymi, piknik na świeżym powietrzu i występy artystyczne mieszkańców towarzyszyły dwudziestemu już Zjazdowi Rodzin organizowanemu przez Dom Pomocy Społecznej przy ul. Kochcickiej w Lublińcu.

Uroczystość rozpoczęła się mszą św. w intencji mieszkańców i ich rodzin oraz pracowników. Po mszy św. głos zabrali: Ewa Lasek–Leszczyńska – dyrektor placówki oraz przewodniczący samorządu mieszkańców, którzy podziękowali gościom za przybycie i życzyli dobrej zabawy. Podczas części artystycznej zaprezentował się w autorskich kompozycjach zespół „Mystic Dance” doskonalący swoje umiejętności na Warsztatach Terapii Zajęciowej. Swoją twórczość zaprezentował także jeden z pensjonariuszy prezentując repertuar „Ballady Pana Jerzego”. Dodatkową atrakcją pikniku była wystawa prac wykonanych przez mieszkańców w ramach terapii zajęciowej. Jak na prawdziwe rodzinne spotkanie przystało, nie mogło zabraknąć tańców, wspólnego biesiadowania, rozmów i żartów. Wspólnie spędzony podczas pikniku czas umocnił więzi rodzinne, a gry i zabawy pozwoliły na chwile relaksu i uśmiechu. Za rok następne spotkanie, na które już teraz wszyscy czekają.

Galeria
Tomasz Barczyk
Poniedziałek 11 września 2017
Powiatowe Centrum Usług SpołecznychBiuletyn Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w LublińcuMapa - Portal Powiatu LublinieckiegoZnajdź wydziałE-urząd SEKAPPowiatowe Centrum Zarządzania KryzysowegoNieodpłatna pomoc prawnaOgłoszeniach o rzeczach znalezionychTauron - Wyłączenia planowane i awarieSpecjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w LublińcuMultimedialny przewodnik po Ziemi LublinieckiejWirtualny spacer po Starostwie Powiatowym w LublińcuPunkt informacyjno konsultacyjny dot. stanu prawnego nieruchomościProgram regionalnyFundusze zewnętrzne