Starostwo Powiatowe w Lublińcu
Zamek Lubliniec
Zespół Pałacowo-Parkowy w Koszęcinie - Siedziba Zespołu "Śląsk"
Pałac Ludwika Karola von Ballestrema w Kochcicach
Kontrast:
wersja podstawowawersja-kontrastowa
Strona głównaKontaktMapa strony
19
LUT
Serdecznie zapraszamy do udziału w VIII edycji projektu NASZ POWIAT - NASZE PASJE LATO 2019

Serdecznie zapraszamy do udziału w VIII edycji projektu "NASZ POWIAT - NASZE PASJE LATO 2019"

Rusza kolejna edycja projektu, który zakłada organizację bezpłatnych zajęć dla mieszkańców powiatu lublinieckiego podczas letnich wakacji. Inicjatorką akcji jest wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Anita Naczyńska, a honorowy patronat nad przedsięwzięciem objął starosta Joachim Smyła.

Projekt funkcjonuje już od siedmiu lat i zrzeszył blisko 100 podmiotów zajmujących się sportem, rekreacją, edukacją czy też działaniami prozdrowotnymi. Oferowane zajęcia czy też zabiegi, są bezpłatne i ogólnodostępne dla wszystkich chętnych. Warto podkreślić, że w ciągu tych lat w projekcie wzięło udział blisko 7.000 mieszkańców naszego powiatu. Na początku, nikt nie dawał mu większych szans, bo przecież powszechnie uważa się, że w życiu nie ma nic za darmo. Patrząc jednak na osiągnięty efekt i powodzenie projektu, mogę szczerze powiedzieć, że wśród nas jest wielu ludzi dobrego serca, którzy chcą podzielić się swoimi pasjami z innymi, zupełnie bezinteresownie, za co jesteśmy im niezmiernie wdzięczni. Jestem przekonana, że i w tym roku, uda się zorganizować bogatą ofertę zajęć, a do Naszej wspólnej inicjatywy dołączą się kolejne osoby.” - mówiła Anita Naczyńska, pomysłodawczyni i koordynator projektu.

Osoby bądź podmioty zainteresowane organizacją takich zajęć prosimy o wypełnienie formularza, który jest dostępny na stronie internetowej urzędu http://www.lubliniec.starostwo.gov.pl/ i przesłanie go do dnia 26 kwietnia br. na adres e-mail: gazeta@lubliniec.starostwo.gov.pl lub faksem (34) 35-10-511. Wszelkie informacje można uzyskać pod nr tel. (34) 35-10-500 w. 601.

Pliki do pobrania:
Opublikował/a:
Mirosław Włodarczyk
Kategoria:
Wydarzenia
Dodano: 12:21:49
Wtorek 19 lutego 2019
Działki na sprzedażRozkład jazdy na terenie powiatu lublinieckiegoInternetowa rezerwacja kolejki do Wydziału KomunikacjiZnajdź wydziałBiuletyn Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w LublińcuPowiatowe Centrum Usług SpołecznychMapa - Portal Powiatu LublinieckiegoE-urząd SEKAPPowiatowe Centrum Zarządzania KryzysowegoNieodpłatna pomoc prawnaOgłoszeniach o rzeczach znalezionychJakość powietrzaTransmisje z sesji Rady Powiatu w LublińcuPunkt informacyjno konsultacyjny dot. stanu prawnego nieruchomościProgram regionalnyFundusze zewnętrzneKlauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych

POLECANE LINKI:

  • Związek Powiatów Polskich
  • Ośrodek Kultury i Edukacji Regionalnej U Myrcika
  • Jednostka Wojskowa Komandosów
  • Zespół Pieśni i Tańca Śląsk
  • Muzeum Paleonto-logiczne w Lisowicach
  • Dobry klimat dla Powiatów
  • Narodowe Siły Rezerwowe
  • Bezpieczne ferie
  • Powiatowy Rzecznik Konsumenta radzi: Pożyczki nie daj się nabrać
  • Powiatowy Rzecznik Konsumenta radzi: Poradnik UKE
e-mail: sekretariat@lubliniec.starostwo.gov.pl
strona: www.lubliniec.starostwo.gov.pl
telefon: (34) 351 05 00, faks: (34) 351 05 11
STAROSTWO POWIATOWE W LUBLIŃCU
ul. Paderewskiego 7, 42-700 Lubliniec
woj. śląskie, NIP: 575-16-47-348