LUT
Serdecznie zapraszamy do udziału w VIII edycji projektu NASZ POWIAT - NASZE PASJE LATO 2019

Serdecznie zapraszamy do udziału w VIII edycji projektu "NASZ POWIAT - NASZE PASJE LATO 2019"

Rusza kolejna edycja projektu, który zakłada organizację bezpłatnych zajęć dla mieszkańców powiatu lublinieckiego podczas letnich wakacji. Inicjatorką akcji jest wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Anita Naczyńska, a honorowy patronat nad przedsięwzięciem objął starosta Joachim Smyła.

Projekt funkcjonuje już od siedmiu lat i zrzeszył blisko 100 podmiotów zajmujących się sportem, rekreacją, edukacją czy też działaniami prozdrowotnymi. Oferowane zajęcia czy też zabiegi, są bezpłatne i ogólnodostępne dla wszystkich chętnych. Warto podkreślić, że w ciągu tych lat w projekcie wzięło udział blisko 7.000 mieszkańców naszego powiatu. Na początku, nikt nie dawał mu większych szans, bo przecież powszechnie uważa się, że w życiu nie ma nic za darmo. Patrząc jednak na osiągnięty efekt i powodzenie projektu, mogę szczerze powiedzieć, że wśród nas jest wielu ludzi dobrego serca, którzy chcą podzielić się swoimi pasjami z innymi, zupełnie bezinteresownie, za co jesteśmy im niezmiernie wdzięczni. Jestem przekonana, że i w tym roku, uda się zorganizować bogatą ofertę zajęć, a do Naszej wspólnej inicjatywy dołączą się kolejne osoby.” - mówiła Anita Naczyńska, pomysłodawczyni i koordynator projektu.

Osoby bądź podmioty zainteresowane organizacją takich zajęć prosimy o wypełnienie formularza, który jest dostępny na stronie internetowej urzędu http://www.lubliniec.starostwo.gov.pl/ i przesłanie go do dnia 26 kwietnia br. na adres e-mail: gazeta@lubliniec.starostwo.gov.pl lub faksem (34) 35-10-511. Wszelkie informacje można uzyskać pod nr tel. (34) 35-10-500 w. 601.

Pliki do pobrania:
Wtorek 19 lutego 2019
Działki na sprzedażRozkład jazdy na terenie powiatu lublinieckiegoInternetowa rezerwacja kolejki do Wydziału KomunikacjiZnajdź wydziałBiuletyn Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w LublińcuPowiatowe Centrum Usług SpołecznychMapa - Portal Powiatu LublinieckiegoE-urząd SEKAPPowiatowe Centrum Zarządzania KryzysowegoNieodpłatna pomoc prawnaOgłoszeniach o rzeczach znalezionychJakość powietrzaTransmisje z sesji Rady Powiatu w LublińcuPunkt informacyjno konsultacyjny dot. stanu prawnego nieruchomościProgram regionalnyFundusze zewnętrzneKlauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych