PAŹ
Śląskie. Inwestujemy w talenty – III edycja

"Śląskie. Inwestujemy w talenty – III edycja"

Samorząd Województwa Śląskiego rozpoczął w czerwcu br. realizację kolejnej edycji projektu "Śląskie. Inwestujemy w talenty - III edycja", mającego na celu wsparcie stypendialne szczególnie uzdolnionych uczniów w zakresie przedmiotów matematycznych, przyrodniczych, językowych oraz ICT, stale zamieszkujących na terenie województwa śląskiego. Termin naboru wniosków o przyznanie stypendium: od 25 września do 27 października 2017 r.

Należy zaznaczyć, że wsparcie stypendialne ma zostać przyznane w roku szkolnym 2017/2018 600 uczniom i uczennicom. W przypadku chęci pozyskania szczegółowych informacji dotyczących projektu proszę o kontakt telefoniczny z Panem Marcinem Stempniakiem - pracownikiem Referatu realizacji projektów (tel.: (32) 77-40-423 lub e-mail: mstempniak@slaskie.pl).

Więcej informacji o przedmiotowym projekcie na stronie internetowej: http://www.efs-stypendia.slaskie.pl.

Pliki do pobrania:
Mirosław Kowalik
Ogłoszenia, komunikaty
Piątek 6 października 2017
Powiatowe Centrum Usług SpołecznychBiuletyn Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w LublińcuMapa - Portal Powiatu LublinieckiegoZnajdź wydziałE-urząd SEKAPPowiatowe Centrum Zarządzania KryzysowegoNieodpłatna pomoc prawnaOgłoszeniach o rzeczach znalezionychTauron - Wyłączenia planowane i awarieSpecjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w LublińcuMultimedialny przewodnik po Ziemi LublinieckiejWirtualny spacer po Starostwie Powiatowym w LublińcuPunkt informacyjno konsultacyjny dot. stanu prawnego nieruchomościProgram regionalnyFundusze zewnętrzne
Apteka ARNIKA,
ul. Targowa 4