LUT
Starosta Lubliniecki zaprasza do składania ofert

na jedno stanowisko do prowadzenia zajęć sportowo - rekreacyjnych
w ramach programu
"Lokalny Animator Sportu" 2018 na obiektach powstałych
w ramach programu – Moje Boisko – Orlik 2012

1. Forma świadczenia usługi: umowa zlecenie.

2. Okres obowiązywania umowy: od dnia 1 marca do dnia 30 listopada 2018 r.

3. Wymiar czasu pracy w ciągu miesiąca – 138 godzin.

4. Miejsce wykonywania usługi:

- boisko Orlik przy ul. Sobieskiego 22 w Lublińcu.

5. Wymagania niezbędne kandydata:
a. ukończone 18 lat życia,
b. stan zdrowia pozwalający na wykonanie usługi animatora,
c. niekaralność za przestępstwa umyślne, posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
d. wykształcenie wyższe zawodowe lub wyższe (preferowane na kierunku wychowanie fizyczne lub turystyka i rekreacja), posiadanie kwalifikacji i uprawnień trenera lub instruktora sportu w rozumieniu przepisów art. 41 ustawy z   dnia 25 czerwca 2010 r. o sporcie (Dz. U. z 2017 r., poz. 1463 z późn. zm.),
e. dokładność w wykonywaniu zadań, kultura osobista, systematyczność, obowiązkowość, punktualność, dyspozycyjność.

6. Wymagania dodatkowe:
-  doświadczenie w pracy z dziećmi lub młodzieżą na stanowisku nauczyciela, trenera sportu lub instruktora sportu i rekreacji.

7. Wynagrodzenie: w wysokości 2 200,00 zł brutto miesięcznie, finansowane z dwóch źródeł:
a. na podstawie umowy zlecenia z Powiatem Lublinieckim,
b. ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki, wypłacanych przez Fundację Orły Sportu, która wygrała konkurs na operatora projektu „Lokalny Animator Sportu” 2018.

8. Zakres wykonywanych zadań:
1) inicjowanie, organizacja oraz prowadzenie zajęć sportowo - rekreacyjnych oraz  imprez sportowych dla różnych grup społecznych, tj. dla dzieci i młodzieży, osób dorosłych i seniorów oraz rodzin zgodnie z miesięcznym harmonogramem pracy;
2) organizacja regularnych i atrakcyjnych zajęć sportowych dla dzieci i młodzieży;
3) współpraca ze szkołami i innymi jednostkami organizacyjnymi Powiatu Lublinieckiego w celu promowania aktywności fizycznej;
4) współpraca z klubami sportowymi, organizacjami pozarządowymi, wolontariuszami oraz animatorami z innych Orlików;
5) organizowanie i współorganizowanie imprez sportowych oraz innych wydarzeń promujących zdrowy styl życia;
6) angażowanie się w akcje organizowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki;
7) dbanie o sprzęt sportowy oraz porządek na obiekcie;
8) prowadzenie harmonogramu i statystyk korzystania z kompleksu boisk.

Zawarta z animatorem umowa zlecenia określi szczegółowy zakres zadań i obowiązków oraz sposób dokumentowania wykonywanych czynności.

Zajęcia prowadzone przez animatora odbywać się będą w systemie zmiennym w dni robocze oraz dni wolne od pracy – zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem.

9. Wymagane dokumenty:
1) Życiorys (CV).
2) List motywacyjny.
3) Kserokopia dokumentów potwierdzających wykształcenie oraz posiadanie dodatkowych uprawnień zawodowych trenerskich lub instruktorskich.
4) Oświadczenie kandydata o braku przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania zadań animatora.
5) Oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystania w pełni z praw publicznych.
6) Oświadczenie kandydata o braku skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.
7) Oświadczenie kandydata dotyczące zgody na przetwarzanie danych osobowych o treści:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedstawionej dokumentacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu wyłonienia kandydatów na Lokalnego Animatora Sportu 2018 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922 t. j. z późn. zm.)".

10. Sposób i termin składania ofert:
1) Oferty należy składać osobiście w kancelarii Starostwa Powiatowego w Lublińcu, w godz. od 7:30 do 15:30 lub przesłać pocztą zwykłą na adres: Starostwo Powiatowe w Lublińcu, ul. Paderewskiego 7, 42-700 Lubliniec, w zamkniętej kopercie z dopiskiem "Lokalny Animator Sportu 2018".
2) Termin składania ofert: do dnia 12 lutego 2018 r. do godz. 14:00 (decyduje data wpływu do Starostwa).
3) Oferty złożone po terminie oraz niekompletne nie będą rozpatrywane.
4) Dokumentów nie odsyłamy.

11. Postępowanie składać się będzie z II etapów:
1) I etap – ocena formalna – wstępna weryfikacja ofert kandydatów i  formalna ocena dokumentów aplikacyjnych.
2) II etap – złożone oferty poddane zostaną analizie mającej na celu porównanie danych zawartych w dokumentach aplikacyjnych z wymaganiami formalnymi określonymi w zaproszeniu.
3) Wybrany kandydat po weryfikacji przedłożonych dokumentów zostanie powiadomiony telefonicznie o miejscu i terminie podpisania umowy cywilnoprawnej.

Starosta Lubliniecki zastrzega sobie prawo do odstąpienia od zawarcia umowy
w przypadku nieuzyskania dofinansowania na zatrudnienie animatorów
w ramach projektu "Lokalny Animator Sportu" w 2018 roku.

Pliki do pobrania:
Mirosław Kowalik
Ogłoszenia, komunikaty
Piątek 9 lutego 2018
Rozkład jazdy na terenie powiatu lublinieckiegoPowiatowe Centrum Usług SpołecznychBiuletyn Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w LublińcuMapa - Portal Powiatu LublinieckiegoZnajdź wydziałE-urząd SEKAPPowiatowe Centrum Zarządzania KryzysowegoNieodpłatna pomoc prawnaOgłoszeniach o rzeczach znalezionychJakość powietrzaMultimedialny przewodnik po Ziemi LublinieckiejWirtualny spacer po Starostwie Powiatowym w LublińcuPunkt informacyjno konsultacyjny dot. stanu prawnego nieruchomościProgram regionalnyFundusze zewnętrzneKlauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych