Starostwo Powiatowe w Lublińcu
Zamek Lubliniec
Zespół Pałacowo-Parkowy w Koszęcinie - Siedziba Zespołu "Śląsk"
Pałac Ludwika Karola von Ballestrema w Kochcicach
Kontrast:
wersja podstawowawersja-kontrastowa
Strona głównaKontaktMapa strony
03
SIE
Starosta spotkał się ze Śląskim LZS

Starosta spotkał się ze Śląskim LZS

W Starostwie Powiatowym, 31 lipca br., starosta Joachim Smyła spotkał się z członkami Zarządu Śląskiego Wojewódzkiego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe: Andrzejem Sadlokiem – prezesem, Teresą Zarobkiewicz, Stefanem Ekiertem, Henrykiem Malcherem, Andrzejem Wojtanowiczem, Jackiem Staniewskim, Andrzejem Lacelem, Henrykiem Pasko i Czesławem Żaczkiem.

Spotkanie miało na celu omówienie tematów związanych ze sportem na terenach wiejskich powiatu lublinieckiego. Starosta zaoferował pomoc w związku z planami zorganizowania konkursu na najlepiej działające kluby sportowe w powiecie lublinieckim. Po spotkaniu w Starostwie członkowie Zarządu Śląskiego Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS udali się na spotkanie z klubami: Mechanik Kochcice, Jedność Boronów i Liswarta Lisów.

Śląskie Wojewódzkie Zrzeszenie LZS jest związkiem sportowym, zrzesza 447 klubów, w tym 41 UKS-ów. To 496 sekcji i 12250 ćwiczących osób. Kluby działają na obszarze 142 gmin województwa śląskiego. Śląskie LZS promują aktywne spędzanie wolnego czasu, współpracują ze szkołami oraz samorządami terytorialnymi wszystkich szczebli. Kluby wyszukują uzdolnioną sportowo młodzież, która uczestniczy we współzawodnictwie  w zawodach regionalnych, wojewódzkich oraz międzynarodowych, w takich dyscyplinach jak:   piłka nożna kobiet i mężczyzn, tenis stołowy, łucznictwo, kolarstwo, skoki, biegi, saneczkarstwo i wiele innych.

Opublikował/a:
Tomasz Barczyk
Kategoria:
Wydarzenia
Dodano: 14:29:54
Czwartek 3 sierpnia 2017
Rozkład jazdy na terenie powiatu lublinieckiegoPowiatowe Centrum Usług SpołecznychBiuletyn Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w LublińcuMapa - Portal Powiatu LublinieckiegoZnajdź wydziałE-urząd SEKAPPowiatowe Centrum Zarządzania KryzysowegoNieodpłatna pomoc prawnaOgłoszeniach o rzeczach znalezionychJakość powietrzaMultimedialny przewodnik po Ziemi LublinieckiejWirtualny spacer po Starostwie Powiatowym w LublińcuPunkt informacyjno konsultacyjny dot. stanu prawnego nieruchomościProgram regionalnyFundusze zewnętrzneKlauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych

POLECANE LINKI:

  • Związek Powiatów Polskich
  • Ośrodek Kultury i Edukacji Regionalnej U Myrcika
  • Jednostka Wojskowa Komandosów
  • Zespół Pieśni i Tańca Śląsk
  • Muzeum Paleonto-logiczne w Lisowicach
  • Dobry klimat dla Powiatów
  • Narodowe Siły Rezerwowe
  • Bezpieczne ferie
  • Powiatowy Rzecznik Konsumenta radzi: Pożyczki nie daj się nabrać
  • Powiatowy Rzecznik Konsumenta radzi: Poradnik UKE
e-mail: sekretariat@lubliniec.starostwo.gov.pl
strona: www.lubliniec.starostwo.gov.pl
telefon: (34) 351 05 00, faks: (34) 351 05 11
STAROSTWO POWIATOWE W LUBLIŃCU
ul. Paderewskiego 7, 42-700 Lubliniec
woj. śląskie, NIP: 575-16-47-348