GRU
Święty Mikołaj obdarował małych pacjentów!

Dzień 6 grudnia – mikołajki, to bardzo ważny dzień w życiu naszych milusińskich. Każdy maluch oczekuje na wizytę Świętego Mikołaja dźwigającego worek prezentów i ten oczywiście nie mógł zapomnieć o dzieciach, które ten czas muszą spędzać w szpitalnym łóżku. Oddział Pediatryczny Szpitala Powiatowego w Lublińcu odwiedził Święty Mikołaj z dużym workiem pełnym prezentów i łakoci dla najmłodszych pacjentów. Tradycyjnie po oddziale, przybyłych w czerwonych czapkach, oprowadzała ordynator oddziału dr n. med. Ewa Golemiec. Było – jak zawsze – spontanicznie, wesoło, czasami wzruszająco. Miłym zaskoczeniem dla Świętego Mikołaja był prezent w postaci witraża wykonany przez jedną z małych pacjentek. Pełną pozytywnych wrażeń wizytę uwieńczono wspólnym zdjęciem.

Galeria
Święty Mikołaj obdarował małych pacjentów! Święty Mikołaj obdarował małych pacjentów! Święty Mikołaj obdarował małych pacjentów! Święty Mikołaj obdarował małych pacjentów! Święty Mikołaj obdarował małych pacjentów! Święty Mikołaj obdarował małych pacjentów! Święty Mikołaj obdarował małych pacjentów! Święty Mikołaj obdarował małych pacjentów! Święty Mikołaj obdarował małych pacjentów! Święty Mikołaj obdarował małych pacjentów! Święty Mikołaj obdarował małych pacjentów! Święty Mikołaj obdarował małych pacjentów! Święty Mikołaj obdarował małych pacjentów! Święty Mikołaj obdarował małych pacjentów! Święty Mikołaj obdarował małych pacjentów!
Tomasz Barczyk
Czwartek 7 grudnia 2017
Powiatowe Centrum Usług SpołecznychBiuletyn Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w LublińcuMapa - Portal Powiatu LublinieckiegoZnajdź wydziałE-urząd SEKAPPowiatowe Centrum Zarządzania KryzysowegoNieodpłatna pomoc prawnaOgłoszeniach o rzeczach znalezionychTauron - Wyłączenia planowane i awarieSpecjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w LublińcuMultimedialny przewodnik po Ziemi LublinieckiejWirtualny spacer po Starostwie Powiatowym w LublińcuPunkt informacyjno konsultacyjny dot. stanu prawnego nieruchomościProgram regionalnyFundusze zewnętrzne
Apteka pod Złotą… Wagą…,