STY
Uczeń z „Mickiewicza” jako jeden z najlepszych absolwentów Akademii Liderów przeżył niezwykłą morską przygodę

W dniach 11 - 20 stycznia br. Wojciech Fokczyński jako jeden z 35 najlepszych absolwentów Akademii Liderów Fundacji Świętego Mikołaja uczestniczył w siedmiodniowym zjeździe absolwentów.

Rejs po Morzu Śródziemnym rozpoczynał się w Genui. Na trasie znalazły się także porty na Elbie, w Nicei oraz w San Remo. Nauce żeglowania i zmianom wacht towarzyszyły warsztaty z profesjonalną kadrą szkoleniową. Młodzież brała udział w zajęciach, które dotyczyły stylów komunikacji oraz strategii negocjacji. Wyprawę zorganizowano z myślą o młodych liderach i ich rozwoju osobistym - kształtowaniu kompetencji społecznych, umiejętności pracy w zespole oraz komunikacji.

Wspólne podróżowanie, stawianie żagli, a także zmaganie się ze zmęczeniem na nocnej wachcie z całą pewnością nauczyło uczestników lepszej współpracy – wspomina Wojtek.

Akademia Liderów to program skierowany do zaangażowanej społecznie młodzieży. W projekcie udział biorą aktywni uczniowie, którzy działają na rzecz lokalnej społeczności i chcą rozwijać swoje liderskie kompetencje. Dotychczas w Akademii udział wzięło ponad 130 osób, którzy łącznie zrealizowali 90 lokalnych projektów na terenie całej Polski.

Źródło: Zespół Szkół nr 1 im. A. Mickiewicza, https://mikolaj.org.pl/

12a333-rejs.jpg
Wtorek 29 stycznia 2019
Rozkład jazdy na terenie powiatu lublinieckiegoPowiatowe Centrum Usług SpołecznychBiuletyn Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w LublińcuMapa - Portal Powiatu LublinieckiegoZnajdź wydziałE-urząd SEKAPPowiatowe Centrum Zarządzania KryzysowegoNieodpłatna pomoc prawnaOgłoszeniach o rzeczach znalezionychTransmisje z sesji Rady Powiatu w LublińcuJakość powietrzaMultimedialny przewodnik po Ziemi LublinieckiejPunkt informacyjno konsultacyjny dot. stanu prawnego nieruchomościProgram regionalnyFundusze zewnętrzneAkcja zimaKlauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych