CZE
Wakacje w powiecie lublinieckim

Już po raz siódmy podczas tegorocznych wakacji będziemy mogli skorzystać z oferty w ramach projektu „Nasz Powiat – Nasze Pasje”, zainicjowany przez starostę Joachima Smyłę oraz przewodniczącą Komisji Edukacji Rady Powiatu w Lublińcu Anitę Naczyńską.

Zasadą jego działania jest organizacja otwartych zajęć sportowo-rekreacyjnych, edukacyjnych, muzycznych, ale także wycieczek krajoznawczych i wizyt w salonach piękności oraz odnowy biologicznej. Wszystkie zajęcia organizowane są dzięki zaangażowaniu osób, które postanowiły poświęcić swój wolny czas całkowicie bezpłatnie aby umilić mieszkańcom Naszego Powiatu upragnione wakacje.

- Projekt powstał siedem lat temu i na początku nikt nie dawał mu większych szans, bo przecież powszechnie uważa się, że w życiu nie ma nic za darmo. Ja, jednak, wierzyłam w to, że w naszym Powiecie jest wielu ludzi dobrego serca, którzy chcą podzielić się swoimi pasjami z innymi ludźmi zupełnie bezinteresownie. W dniu dzisiejszym Projekt 'Nasz Powiat Nasze Pasje' obejmuje swym zasięgiem cały Powiat Lubliniecki i korzysta z niego ponad 1000 osób każdego roku. Cieszy się on ogromną popularnością a harmonogram zajęć w wielu domach jest podstawą organizacji wspólnego czasu domowników. Jesteśmy  dumni z tak szerokiej i wszechstronnej oferty zajęć , która łączy nie tylko różne pasje i zainteresowania ale również grupy wiekowe. Zawsze jestem otwarta na nowe podmioty, które chcą przyłączyć się do naszego projektu i zaoferować jakiekolwiek atrakcje dla naszych mieszkańców- mówiła Anita Naczyńska, pomysłodawczyni i koordynator projektu.

Już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do skorzystania z  wakacyjnych atrakcji organizowanych na terenie całego  powiatu.

Galeria
c56568-nasz_powiat_nasze_pasje2018_1.jpg 726b20-nasz_powiat_nasze_pasje2018_2.jpg
Piątek 15 czerwca 2018
Rozkład jazdy na terenie powiatu lublinieckiegoPowiatowe Centrum Usług SpołecznychBiuletyn Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w LublińcuMapa - Portal Powiatu LublinieckiegoZnajdź wydziałE-urząd SEKAPPowiatowe Centrum Zarządzania KryzysowegoNieodpłatna pomoc prawnaOgłoszeniach o rzeczach znalezionychJakość powietrzaMultimedialny przewodnik po Ziemi LublinieckiejWirtualny spacer po Starostwie Powiatowym w LublińcuPunkt informacyjno konsultacyjny dot. stanu prawnego nieruchomościProgram regionalnyFundusze zewnętrzneKlauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych