Starostwo Powiatowe w Lublińcu
Zamek Lubliniec
Zespół Pałacowo-Parkowy w Koszęcinie - Siedziba Zespołu "Śląsk"
Pałac Ludwika Karola von Ballestrema w Kochcicach
Kontrast:
wersja podstawowawersja-kontrastowa
Strona głównaKontaktMapa strony
17
MAR
Warsztaty językowe World Talks

Warsztaty językowe World Talks

Uczniowie Zespołu Szkół nr 1 im. A. Mickiewicza  w Lublińcu, pod opieką szkolnego koordynatora projektu - Żanety Cierpioł, uczestniczyli w warsztatach językowych World Talks organizowanych przez AIESEC - największą na świecie niezależną organizację prowadzoną przez młodych ludzi, działającą w 122 krajach na poziomie lokalnym, narodowym i globalnym.

Warsztaty miały na celu pokazać uczniom, że globalna perspektywa pozwala o wiele lepiej zrozumieć otaczający ich świat, rozwija umiejętności komunikowania się w zróżnicowanych środowiskach i znajdowania rozwiązań niezależnie od wyzwań współczesnego świata. Dzięki uczestnictwu w warsztatach prowadzonych przez wolontariusza z Turcji  nasza młodzież miała możliwość poznać swoje mocne i słabe strony posługiwania się językiem angielskim, a także pasje i wartości innych ludzi, które być może zmotywują ich do działania dla samego siebie, a także na rzecz otoczenia.   

Współpraca z AIESEC to doświadczenie międzykulturowego wolontariatu!

Zajęcia prowadzone przez Serveta Renasa cieszyły się ogromną popularnością i uznaniem wśród uczniów. Dostarczyły młodzieży wielu informacji na temat tradycji i zwyczajów tureckich, a także geografii kraju. Podczas tego tygodnia uczniowie nie tylko nauczyli się wielu słów w języku tureckim, ale mogli spróbować sił w tańcu, gdyż Renas okazał się zarówno świetnym lektorem, jak i nauczycielem tańca!  

Dzięki warsztatom każdy uczeń będzie dużo bardziej świadomy swoich celów personalnych i lepiej zainwestuje swój czas w edukację, rozumiejąc jej wartość i cel.

Galeria
681676-eisec_2.jpg
Opublikował/a:
Mirosław Kowalik
Kategoria:
Wydarzenia
Dodano: 13:27:02
Piątek 17 marca 2017
Rozkład jazdy na terenie powiatu lublinieckiegoPowiatowe Centrum Usług SpołecznychBiuletyn Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w LublińcuMapa - Portal Powiatu LublinieckiegoZnajdź wydziałE-urząd SEKAPPowiatowe Centrum Zarządzania KryzysowegoNieodpłatna pomoc prawnaOgłoszeniach o rzeczach znalezionychMultimedialny przewodnik po Ziemi LublinieckiejWirtualny spacer po Starostwie Powiatowym w LublińcuPunkt informacyjno konsultacyjny dot. stanu prawnego nieruchomościProgram regionalnyFundusze zewnętrzne
Apteka ARNIKA,
ul. Targowa 4

POLECANE LINKI:

  • Związek Powiatów Polskich
  • Ośrodek Kultury i Edukacji Regionalnej U Myrcika
  • Jednostka Wojskowa Komandosów
  • Zespół Pieśni i Tańca Śląsk
  • Muzeum Paleonto-logiczne w Lisowicach
  • Dobry klimat dla Powiatów
  • Narodowe Siły Rezerwowe
  • Bezpieczne ferie
  • Powiatowy Rzecznik Konsumenta radzi: Pożyczki nie daj się nabrać
  • Powiatowy Rzecznik Konsumenta radzi: Poradnik UKE
e-mail: sekretariat@lubliniec.starostwo.gov.pl
strona: www.lubliniec.starostwo.gov.pl
telefon: (34) 351 05 00, faks: (34) 351 05 11
STAROSTWO POWIATOWE W LUBLIŃCU
ul. Paderewskiego 7, 42-700 Lubliniec
woj. śląskie, NIP: 575-16-47-348