Starostwo Powiatowe w Lublińcu
Zamek Lubliniec
Zespół Pałacowo-Parkowy w Koszęcinie - Siedziba Zespołu "Śląsk"
Pałac Ludwika Karola von Ballestrema w Kochcicach
Kontrast:
wersja podstawowawersja-kontrastowa
Strona głównaKontaktMapa strony
14
LIS
Wideokonferencja z Singapurem

Wideokonferencja z Singapurem

Uczniowie liceum mieli okazję wysłuchać wideokonferencji z Sonią Wędrychowicz – Horbatowską pochodzącą z Lublińca i odnoszącą sukcesy na skalę światową.

Dzięki staraniom Grażyny Kaczorowskiej, Beaty Kąpielskiej oraz Macieja Dawida, w Zespole Szkół Ogólnokształcąco – Technicznych, miała miejsce wideokonferencja z Sonią Wędrychowicz-Horbatowską.

Pochodzi ona z Lublińca i osiągnęła niebywały sukces na skalę światową, a podczas wideokonferencji podzieliła się z uczniami liceum kilkoma cennymi wskazówkami. Jej wielką pasją są podróże i to właśnie one stały się głównym tematem konferencji. Sonia zwiedziła ponad 70 krajów świata, poznała mnóstwo kultur, ciekawych ludzi, przywiozła niesamowite pamiątki, które żyją wiecznie - wspomnienia. Nie mogło się jednak obyć bez pytań o jej karierę. Wszyscy uczniowie z zaciekawieniem słuchali każdego słowa jej opowieści, a na pytanie: - jaki jest Pani przepis na sukces?- odpowiedziała - ciężka praca, odpowiednie wsparcie bliskich osób, pasja, a także wiara w siebie. Z wideokonferencji płynie wiele nauk i wniosków, m.in. taki, że każdy z nas jest w stanie osiągnąć sukces - musimy tylko wierzyć w siebie!

Sonia Wędrychowicz – Horbatowska była szefową bankowości detalicznej Standard Chartered Bank Malaysia Berhad w Kuala Lumpur (42 oddziały) w Malezji, a od 2015 r. członek zarządu banku w Singapurze.

Galeria
Wideokonferencja z Singapurem Wideokonferencja z Singapurem Wideokonferencja z Singapurem
Opublikował/a:
Tomasz Barczyk
Kategoria:
Wydarzenia
Dodano: 14:01:22
Wtorek 14 listopada 2017
Rozkład jazdy na terenie powiatu lublinieckiegoPowiatowe Centrum Usług SpołecznychBiuletyn Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w LublińcuMapa - Portal Powiatu LublinieckiegoZnajdź wydziałE-urząd SEKAPPowiatowe Centrum Zarządzania KryzysowegoNieodpłatna pomoc prawnaOgłoszeniach o rzeczach znalezionychJakość powietrzaMultimedialny przewodnik po Ziemi LublinieckiejWirtualny spacer po Starostwie Powiatowym w LublińcuPunkt informacyjno konsultacyjny dot. stanu prawnego nieruchomościProgram regionalnyFundusze zewnętrzneKlauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych

POLECANE LINKI:

  • Związek Powiatów Polskich
  • Ośrodek Kultury i Edukacji Regionalnej U Myrcika
  • Jednostka Wojskowa Komandosów
  • Zespół Pieśni i Tańca Śląsk
  • Muzeum Paleonto-logiczne w Lisowicach
  • Dobry klimat dla Powiatów
  • Narodowe Siły Rezerwowe
  • Bezpieczne ferie
  • Powiatowy Rzecznik Konsumenta radzi: Pożyczki nie daj się nabrać
  • Powiatowy Rzecznik Konsumenta radzi: Poradnik UKE
e-mail: sekretariat@lubliniec.starostwo.gov.pl
strona: www.lubliniec.starostwo.gov.pl
telefon: (34) 351 05 00, faks: (34) 351 05 11
STAROSTWO POWIATOWE W LUBLIŃCU
ul. Paderewskiego 7, 42-700 Lubliniec
woj. śląskie, NIP: 575-16-47-348