WYKAZ nieruchomości przeznaczonej do oddania w najem

W związku z uchwałą Nr 100/XX/2019 Zarządu Powiatu w Lublińcu z dnia 16 kwietnia 2019 roku przeznacza się do oddania w najem lokale znajdujące się w budynku Powiatowego Centrum Usług Społecznych w Lublińcu przy ul. Sobieskiego 9, na działce nr 3705/347, opisanej w księdze  wieczystej CZ1L/00006618/8, na działce nr 3707/347, opisanej w księdze wieczystej CZ1L/00003528/9 i działce nr 3718/348, opisanej w księdze wieczystej CZ1L/00001601/1, oznaczonych na mapie 6, obręb Lubliniec, stanowiące własność Powiatu Lublinieckiego, oznaczone numerem:

- III piętro nr:  53 (poprzednio nr 3.14) o pow. 15,00 m²

z przeznaczeniem pod działalność usługowo-biurową.

Ustala  się  następujące, minimalne miesięczne stawki  czynszu  za  1 m2 powierzchni lokalu z tytułu najmu lub dzierżawy lokali użytkowych wraz z dodatkowymi opłatami dla:

lokali znajdujących się na parterze, I, II, III piętrze – 18,29 zł brutto (w tym podatek VAT).

W przypadku wynajmowania lokali, wydzierżawiania powierzchni użytkowych o łącznej powierzchni powyżej 30 m2, stawkę czynszu ustala się na drodze indywidualnych negocjacji, przy czym stawka czynszu nie może być niższa niż wskazana powyżej.

Czynsz będzie zawierał wszelkie opłaty związane z wynajmem przedmiotowych pomieszczeń, w tym opłaty za ogrzewanie, wodę, ścieki, wywóz nieczystości, energię elektryczną oraz podatek od nieruchomości.

Termin wnoszenia opłat miesięcznie z góry bez osobnego wezwania do 10-go dnia każdego miesiąca.

Czynsz będzie podlegał waloryzacji jeden raz w roku w oparciu o wskaźnik wzrostu cen towarów i usług konsumpcyjnych, ogłaszany przez Główny Urząd Statystyczny, a dodatkowe opłaty waloryzowane będą o faktycznie poniesione wydatki roku poprzedniego. Czynsz wraz z dodatkowymi opłatami waloryzowany będzie począwszy od dnia 1 stycznia 2020 r.

Wykaz wywiesza się na tablicy ogłoszeń Starostwa Powiatowego w Lublińcu na okres 21 dni.

Pliki do pobrania:
Ogłoszenia, komunikaty
Czwartek 2 maja 2019
Działki na sprzedażRozkład jazdy na terenie powiatu lublinieckiegoInternetowa rezerwacja kolejki do Wydziału KomunikacjiZnajdź wydziałBiuletyn Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w LublińcuPowiatowe Centrum Usług SpołecznychMapa - Portal Powiatu LublinieckiegoE-urząd SEKAPPowiatowe Centrum Zarządzania KryzysowegoNieodpłatna pomoc prawnaOgłoszeniach o rzeczach znalezionychJakość powietrzaTransmisje z sesji Rady Powiatu w LublińcuPunkt informacyjno konsultacyjny dot. stanu prawnego nieruchomościProgram regionalnyFundusze zewnętrzneKlauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych