MAJ
Zakończenie rozgrywek Ligi Skata Sportowego przy Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Lublińcu

W piątek 5 maja 2017r. w Klubie Halka odbyło się zakończenie III edycji Ligi Skata Sportowego przy UTW Lubliniec sezonu 2016/2017. Patronat nad tą imprezą sprawował Starosta Lubliniecki.

W ramach trzeciej edycji rozegrano dwadzieścia osiem meczy, w których uczestniczyło 20 zawodników z powiatu lublinieckiego.

Do punktacji końcowej liczyło się 20 najlepszych wyników, jakie uzyskali poszczególni zawodnicy: pierwsze miejsce zajął Henryk Janoszka, drugie - Marek Jeremicz;, a trzecie - Edward Hadzik.

Oprócz punktacji końcowej była brana pod uwagę najlepsza średnia z 15 turniejów i tu kolejność przedstawia się następująco: pierwsze miejsce - Marek Jeremicz;, drugie - Henryk Janoszka, a trzecie - Stanisław Stec.

Zwycięzcy otrzymali puchary, natomiast gracze, którzy uzyskali najwyższą średnią w 15 turniejach otrzymali okolicznościowe dyplomy. Ponadto wszyscy uczestnicy III edycji otrzymali statuetki i gadżety promujące powiat lubliniecki.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele Zarządu UTW Lubliniec z prezesem Zarządu Romanem Szafrańcem i wiceprezesem Mieczysławem Srtyczakiem, którzy wyrazili swoje uznanie dla stale powiększającej się grupy graczy uczestniczących w turniejach, a tym samym realizuje się główny cel Stowarzyszenia, UTW, jakim jest zagospodarowanie wolnego czasu i umożliwienie spotkania ludzi o tych samych zainteresowaniach.

Uroczystość uświetnił nam Zespół Śpiewaczy przy UTW Lubliniec "Za młodzi na sen", za co dziękują organizatorzy.

Tomasz Barczyk
Środa 17 maja 2017
Powiatowe Centrum Usług SpołecznychBiuletyn Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w LublińcuMapa - Portal Powiatu LublinieckiegoZnajdź wydziałE-urząd SEKAPPowiatowe Centrum Zarządzania KryzysowegoNieodpłatna pomoc prawnaOgłoszeniach o rzeczach znalezionychTauron - Wyłączenia planowane i awarieMultimedialny przewodnik po Ziemi LublinieckiejWirtualny spacer po Starostwie Powiatowym w LublińcuPunkt informacyjno konsultacyjny dot. stanu prawnego nieruchomościProgram regionalnyFundusze zewnętrzne
Apteka ARNIKA,