GRU
Zapraszamy do lektury najnowszego wydania gazety powiatowej „Ziemia Lubliniecka”

Ukazało się już świąteczne wydanie gazety powiatowej „Ziemia Lubliniecka”. W numerze m.in. podsumowujemy wybory samorządowe, piszemy o: sukcesie dyrektora Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Lublińcu – Katarzyny Dworok, o wyróżnionych pedagogach i Dniu Pracownika Socjalnego.  Doceniamy organizatorów -  i oczywiście uczestników - I Turnieju dla Dzieci z Domów Dziecka, gratulujemy sukcesów młodym zdolnym mieszkankom naszego powiatu: Victorii Lerche, którą od lat fascynuje gra na klawesynie i Ewie Kaczorowskiej – laureatce Konkursu „100 lat Niepodległości”. W numerze oczywiście nie zabrakło informacji o Świętym Mikołaju, który z paczkami i życzeniami od władz Powiatu odwiedzał najmłodszych mieszkańców powiatu.

Gazeta dostępna jest w Starostwie Powiatowym w Lublińcu (pokój nr 21) oraz w piątkowym wydaniu Dziennika Zachodniego (21.12.2018).

Pliki do pobrania:
Wtorek 18 grudnia 2018
Działki na sprzedażRozkład jazdy na terenie powiatu lublinieckiegoInternetowa rezerwacja kolejki do Wydziału KomunikacjiZnajdź wydziałBiuletyn Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w LublińcuPowiatowe Centrum Usług SpołecznychMapa - Portal Powiatu LublinieckiegoE-urząd SEKAPPowiatowe Centrum Zarządzania KryzysowegoNieodpłatna pomoc prawnaOgłoszeniach o rzeczach znalezionychJakość powietrzaTransmisje z sesji Rady Powiatu w LublińcuPunkt informacyjno konsultacyjny dot. stanu prawnego nieruchomościProgram regionalnyFundusze zewnętrzneKlauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych