LUT
Zapraszamy do lektury najnowszego wydania gazety powiatowej „Ziemia Lubliniecka”

Ukazało się już kolejne wydanie gazety powiatowej „Ziemia Lubliniecka”. W numerze podejmujemy problem hejtu. Dowiecie się Państwo jak radzić sobie w sytuacji doświadczenia przez dziecko tego zjawiska, jak rozmawiać z dzieckiem i jakie można podjąć kroki prawne.  Pochwaliliśmy się też pierwszym Maluchem  Powiatu Lublinieckiego. Mała Melania przyszła na świat 2 stycznia i już dzień później przyjmowała gości , a jej rodzice – serdeczne gratulacje. Piszemy również o sukcesach naszych szkół. W rankingu „Perspektyw” najlepiej z placówek oświatowych wypadł Zespół Szkół Ogólnokształcąco-Technicznych w Lublińcu, którego Technikum nr 2 uzyskało tytuł „Złotej Szkoły”, a II Liceum Ogólnokształcące „Srebrnej Szkoły”.  W numerze również: zmagania młodych cukierników i piekarzy, sukces Katarzyny Juszczyszyn w Ogólnopolskim Konkursie „Fizyka a ekologia” i niezwykła morsk przygoda Wojtka Fokczyńskiego. Wydział Kultury i Promocji  zaprezentował też logo Powiatu Lublinieckiego.

Gazeta dostępna jest w Starostwie Powiatowym w Lublińcu (pokój nr 21) oraz w piątkowym wydaniu Dziennika Zachodniego (15.02.2019).

Pliki do pobrania:
Wtorek 12 lutego 2019
Rozkład jazdy na terenie powiatu lublinieckiegoPowiatowe Centrum Usług SpołecznychBiuletyn Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w LublińcuMapa - Portal Powiatu LublinieckiegoZnajdź wydziałE-urząd SEKAPPowiatowe Centrum Zarządzania KryzysowegoNieodpłatna pomoc prawnaOgłoszeniach o rzeczach znalezionychTransmisje z sesji Rady Powiatu w LublińcuJakość powietrzaSpecjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Lublińcu film promocyjnyMultimedialny przewodnik po Ziemi LublinieckiejWirtualny spacer po Starostwie Powiatowym w LublińcuPunkt informacyjno konsultacyjny dot. stanu prawnego nieruchomościProgram regionalnyFundusze zewnętrzneAkcja zimaKlauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych