WRZ
Zespół Szkół Zawodowych w Lublińcu „szkołą zawodową najwyższej jakości”

Lubliniecka placówka oświatowa zdobyła tytuł „Szkoły zawodowej najwyższej jakości” biorąc udział w konkursie, którego głównym celem było zidentyfikowanie, wybór i rozpowszechnienie najciekawszych rozwiązań, podnoszących jakość edukacji zawodowej
w Polsce. Udział w przedsięwzięciu był doskonałą okazją do tego, aby pochwalić się nowatorskimi pomysłami nauczycieli, osiągnięciami uczniów oraz współpracą z pracodawcami i innymi partnerami szkoły. Placówka otrzymała tytuł „Dobrej praktyki” za coroczną organizację Konkursu Fryzjerskiego o Puchar Starosty Lublinieckiego.

Konkurs Fryzjerski po raz pierwszy zorganizowano w szkole w 2007 roku. Każdorazowo rywalizacja wzbogacana jest o nowe pomysły zarówno inicjatora – szkołę, nauczycieli, pracodawców, a także samych uczniów. Różnorodna tematyka konkursu pozwala uczestnikom na kreatywność, ciągły rozwój i podnoszenie jakości własnego warsztatu.

Autorami „dobrych praktyk” są nauczycielki Zespołu Szkół Zawodowych: Renata Pruska i Marta Opalska. Certyfikat „Szkoły zawodowej najwyższej jakości 2018” z rąk organizatora konkursu odebrała dyrektor ZSZ w Lublińcu – Jolanta Kardas.

Źródło: Archiwum szkoły

Pliki do pobrania:
Wtorek 11 września 2018
Rozkład jazdy na terenie powiatu lublinieckiegoPowiatowe Centrum Usług SpołecznychBiuletyn Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w LublińcuMapa - Portal Powiatu LublinieckiegoZnajdź wydziałE-urząd SEKAPPowiatowe Centrum Zarządzania KryzysowegoNieodpłatna pomoc prawnaOgłoszeniach o rzeczach znalezionychJakość powietrzaMultimedialny przewodnik po Ziemi LublinieckiejWirtualny spacer po Starostwie Powiatowym w LublińcuPunkt informacyjno konsultacyjny dot. stanu prawnego nieruchomościProgram regionalnyFundusze zewnętrzneKlauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych