BUDYNEK

W CENTRUM MIASTA

Dobra lokalizacja w Lublińcu przy ulicy Żwirki i Wigury 3 w pobliżu: Hotel Zamek, Powiatowe Centrum Usług Społecznych, szpital powiatowy, sąd rejonowy, zakład karny.

Nieruchomość oznaczona jest na mapie 6 obręb Lubliniec jako działka nr 3876/328 o powierzchni 0,2459 ha, zapisana w księdze wieczystej CZ1L/00044127/7 Sądu Rejonowego w Lublińcu, zabudowana dwoma budynkami.

Własność Powiatu Lublinieckiego

NA SPRZEDAŻ

MASZ PYTANIA?
ZADZWOŃ:

CENA WYWOŁAWCZA

W ostatnim przetargu wynosiła:

1.800.000,00 zł

W kolejnym przetargu cena może ulec zmianie

Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane do kontaktu.

Szczegółowych informacji związanych z zakupem nieruchomości uzyskają Państwo w WYDZIALE GOSPODAROWANIA NIERUCHOMOŚCIAMI SKARBU PAŃSTWA I GOSPODARKI MIENIEM Starostwa Powiatowego w Lublińcu ul. Paderewskiego 7 pok. 26c, pod nr telefonu 34 35 10 537 (od 7:30 - 15:30) lub wyślij swoje dane mailem wgm@lubliniec.starostwo.gov.pl (oddzwonimy).
POZOSTAŁE NIERUCHOMOŚCI:
PRZEPIĘKNY ZESPÓŁ PAŁACOWO-PARKOWY