Starostwo Powiatowe w Lublińcu
Zamek Lubliniec
Zespół Pałacowo-Parkowy w Koszęcinie - Siedziba Zespołu "Śląsk"
Pałac Ludwika Karola von Ballestrema w Kochcicach
Kontrast:
wersja podstawowawersja-kontrastowa
Strona głównaKontaktMapa strony
Znajdujesz się w: Powiat Lubliniecki ››

Informacja dot. systemu GEO-INFO i.NET

W związku z konwersją bazy danych Systemu Informacji Przestrzennej GEO-INFO do formatu zgodnego z Rozporządzeniem Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 12 lutego 2013 roku dot. BDOT500, GESUT i EGBB oraz do przepisów z 2015 roku i związaną z tym aktualizacją oprogramowania planowana jest przerwa techniczna w dniach od 23 do 30 stycznia 2017 roku. Najmocniej przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z przerwą w funkcjonowaniu naszego serwisu.

czytaj dalej
Opublikował/a:
Tomasz Barczyk
Dodano: Czwartek
19 stycznia 2017

Informacja dot. systemu GEO-INFO 7 i.Kerg

W związku z konwersją bazy danych Systemu Informacji Przestrzennej GEO-INFO do formatu zgodnego z Rozporządzeniem Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 12 lutego 2013 roku dot. BDOT500, GESUT i EGBB oraz do przepisów z 2015 roku i związaną z tym aktualizacją oprogramowania planowana jest przerwa techniczna w dniach 23 i 24 stycznia 2017 roku. Najmocniej przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z przerwą w funkcjonowaniu naszego serwisu.

czytaj dalej
Opublikował/a:
Tomasz Barczyk
Dodano: Czwartek
19 stycznia 2017

Bezpieczne Ferie 2017

Z inicjatywy Wojewody Śląskiego Pana Jarosława Wieczorka 13 stycznia 2017 r. na terenie województwa śląskiego rozpoczną się działania w ramach akcji "Bezpieczne Ferie 2017", które potrwają do 27 lutego 2017 r.

W związku z podjętymi działaniami, Wojewoda Śląski przekazał podległym służbom, inspekcjom i podmiotom odpowiedzialnym za bezpieczeństwo, zalecenia w zakresie przeprowadzenia na obszarze województwa śląskiego akcji "Bezpieczne Ferie 2017", a także zwrócił się do organów administracji samorządowej z prośbą o aktywne włączenie się w podjęte działania. Przypomniał, że podstawowym zadaniem służb, inspekcji, straży i innych organów administracji publicznej jest podjęcie działań zmierzających do zapewnienia bezpieczeństwa osobom wypoczywającym i przemieszczającym się przez teren naszego województwa.

czytaj dalej
Opublikował/a:
Mirosław Kowalik
Dodano: Środa
18 stycznia 2017

Protest nauczycieli Powiatu Lublinieckiego

W związku z ukazaniem się w dniu dzisiejszym w "Gazecie Lublinieckiej" artykułu "Mamy najgorsze licea w regionie", poniżej zamieszczamy protest nauczycieli Powiatu Lublinieckiego.

czytaj dalej
Opublikował/a:
Mirosław Kowalik
Dodano: Piątek
13 stycznia 2017

Koncert Kolęd i Pastorałek

czytaj dalej
Opublikował/a:
Mirosław Kowalik
Dodano: Czwartek
12 stycznia 2017

Koncert Noworoczny

Na zaproszenie Starosty Lublinieckiego Joachima Smyły i proboszcza Waldemara Janeckiego w kościele pw. św. St. Kostki w Lublińcu, 8 stycznia br., odbył się Koncert Noworoczny w wykonaniu Orkiestry Reprezentacyjnej Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Koncert utrzymany był w świątecznej atmosferze, usłyszeliśmy m.in. najpiękniejsze kolędy: "Wśród nocnej ciszy", "Gdy się Chrystus rodzi", "Cicha noc", ale także standardy muzyki rozrywkowej takie jak: "White Christmas" czy "Bella Romantica".

czytaj dalej
Opublikował/a:
Mirosław Kowalik
Dodano: Wtorek
10 stycznia 2017

Ogłoszenie o otwartym konkursie ofert

Ogłoszenie o otwartym konkursie ofert na powierzenie realizacji zadania z zakresu wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej pod nazwą "Organizacja Rodzinnego Domu Dziecka".

czytaj dalej
Opublikował/a:
Mirosław Kowalik
Dodano: Wtorek
10 stycznia 2017

NIEŚ POMOC MASZ JĄ WE KRWI

czytaj dalej
Opublikował/a:
Mirosław Kowalik
Dodano: Poniedziałek
9 stycznia 2017

Ogłoszenie

Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej w trybie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na realizację zadania publicznego pn. "Koncert kolęd i pastorałek".

czytaj dalej
Opublikował/a:
Mirosław Kowalik
Dodano: Poniedziałek
9 stycznia 2017
Powiatowe Centrum Usług SpołecznychBiuletyn Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w LublińcuMapa - Portal Powiatu LublinieckiegoZnajdź wydziałE-urząd SEKAPPowiatowe Centrum Zarządzania KryzysowegoNieodpłatna pomoc prawnaOgłoszeniach o rzeczach znalezionychTauron - Wyłączenia planowane i awarieMultimedialny przewodnik po Ziemi LublinieckiejWirtualny spacer po Starostwie Powiatowym w LublińcuPunkt informacyjno konsultacyjny dot. stanu prawnego nieruchomościProgram regionalnyFundusze zewnętrzne
Apteka ARNIKA,
ul. Targowa 4

POLECANE LINKI:

  • Związek Powiatów Polskich
  • Ośrodek Kultury i Edukacji Regionalnej U Myrcika
  • Jednostka Wojskowa Komandosów
  • Zespół Pieśni i Tańca Śląsk
  • Muzeum Paleonto-logiczne w Lisowicach
  • Dobry klimat dla Powiatów
  • Narodowe Siły Rezerwowe
  • Bezpieczne ferie
  • Powiatowy Rzecznik Konsumenta radzi: Pożyczki nie daj się nabrać
  • Powiatowy Rzecznik Konsumenta radzi: Poradnik UKE
e-mail: sekretariat@lubliniec.starostwo.gov.pl
strona: www.lubliniec.starostwo.gov.pl
telefon: (34) 351 05 00, faks: (34) 351 05 11
STAROSTWO POWIATOWE W LUBLIŃCU
ul. Paderewskiego 7, 42-700 Lubliniec
woj. śląskie, NIP: 575-16-47-348