CZE
Internetowa rezerwacja kolejki - kolejne udogodnienia dla petentów załatwiających sprawy w Wydziale Komunikacji, Drogownictwa i Transportu

Już od dziś możesz sprawnie i przede wszystkim online zarezerwować termin wizyty w Wydziale Komunikacji, Drogownictwa i Transportu w Starostwie Powiatowym w Lublińcu. Rezerwacja internetowa umożliwia umówienie wizyty w urzędzie w celu załatwienia spraw takich jak: rejestracja pojazdu zakupionego w kraju bądź za zagranicą, dokonywanie adnotacji w dowodzie rejestracyjnym oraz wielu innych.

W jaki sposób zarezerwować termin wizyty?

Na stronie Starostwa Powiatowego w Lublińcu (www.lubliniec.starostwo.gov.pl) klikamy z prawej strony przycisk INTERNETOWA REZERWACJA KOLEJKI.

Rejestracja jest przejrzysta i przebiega w zaledwie czterech krokach:

1. Wybranie rodzaju sprawy do załatwienia.
  2. Wybranie dogodnego terminu i godziny wizyty (z maks. 2 tygodniowym wyprzedzeniem).
  3. Zaakceptowanie regulaminu.
  4. Podanie danych osobowych w celu otrzymania potwierdzenia rejestracji.

Po zakończeniu rejestracji na wcześniej udostępniony adres e-mail otrzymujemy kod dostępu, który w dniu wizyty (najlepiej 10 minut przed) wpisujemy na ekranie biletomatu znajdującego się w urzędzie (poziom -1, przed pok. nr 03). Następnie otrzymujemy bilet, uprawniający do wizyty w wydziale. Nieodebranie biletu jest równoznaczne z anulowaniem rezerwacji.

Ponadto na bilecie pobranym z urządzenia znajdują się informacje o rodzaju sprawy oraz numerze biletu. Istotna jest również informacja o liczbie osób, które czekają na obsługę. Pobranie wydruku z terminala zostaje także odnotowane na stanowisku pracy urzędnika. Jednoczenie naczelnik wydziału, dzięki usłudze online, na bieżąco nadzoruje pracę i funkcjonowanie wydziału.

Mirosław Kowalik
Środa 19 czerwca 2019
Działki na sprzedażRozkład jazdy na terenie powiatu lublinieckiegoInternetowa rezerwacja kolejki do Wydziału KomunikacjiZnajdź wydziałBiuletyn Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w LublińcuPowiatowe Centrum Usług SpołecznychMapa - Portal Powiatu LublinieckiegoE-urząd SEKAPPowiatowe Centrum Zarządzania KryzysowegoNieodpłatna pomoc prawnaOgłoszeniach o rzeczach znalezionychJakość powietrzaTransmisje z sesji Rady Powiatu w LublińcuPunkt informacyjno konsultacyjny dot. stanu prawnego nieruchomościProgram regionalnyFundusze zewnętrzneKlauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych