MAR
Komunikat dla organizacji pozarządowych

Organizacje pozarządowe i podmioty realizujące projekty finansowane ze środków otrzymanych w ramach zadań w trybie tzw. „małych grantów”, mające już podpisane stosowne umowy na realizację zleconych działań, których wykonanie staje się niemożliwe, ze względu na panującą sytuację, związaną z występowaniem koronowirusa, powinny niezwłocznie skontaktować się z pracownikiem Wydziału Kultury i Promocji – tel. kontaktowy 503-682-887, adres mailowy: gazeta@lubliniec.starostwo.gov.pl.
Jednocześnie prosimy, aby zachować formę kontaktu telefonicznego lub/i e-mailowego.

Ponadto w związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną, w trosce o zdrowie mieszkańców powiatu lublinieckiego informujemy, że wstrzymano również przyjmowanie ofert na realizację zadań publicznych składanych przez organizacje pozarządowe w trybie art. 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do odwołania.

W związku z powyższym prosimy organizacje pozarządowe o nieskładanie ofert w trybie tzw. „małych grantów".

Konsultacje społeczne
Poniedziałek 23 marca 2020
Działki na sprzedażRozkład jazdy na terenie powiatu lublinieckiegoZnajdź wydziałBiuletyn Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w LublińcuPowiatowe Centrum Usług SpołecznychMapa - Portal Powiatu LublinieckiegoE-urząd SEKAPPowiatowe Centrum Zarządzania KryzysowegoNieodpłatna pomoc prawnaOgłoszeniach o rzeczach znalezionychJakość powietrzaTransmisje z sesji Rady Powiatu w LublińcuPunkt informacyjno konsultacyjny dot. stanu prawnego nieruchomościProgram regionalnyFundusze zewnętrzneKlauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych