WRZ
Rozpoczęcie sezonu kulturalnego 2019/2020 w Klubie JWK

16 września br. o godz. 17.00 założyciele Klubu JWK w Lublińcu zapraszają na uroczystą inaugurację sezonu kulturalnego 2019/2020. Podczas spotkania będzie możliwość zapisania się na poszczególne zajęcia. Organizatorzy zachęcają do udziału!

Zajęcia taneczne poprowadzą: Agnieszka Jakacka-Jaworska (kierownik Klubu JWK, prowadząca zespół taneczny, który szczyci się licznymi sukcesami na festiwalach w całej Polsce) oraz Marta Gierczak (instruktor tańca współczesnego, od 2002 roku związana z Częstochowskim Teatrem Tańca).

Z kolei zajęcia plastyczne prowadzone będą przez: Beatę Jasińską (wieloletni instruktor w Klubie JWK, plastyk) oraz Martynę Abu Louz (magister sztuki, absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu, instruktor w Klubie JWK).

Zajęcia wokalne poprowadzi Zofia Szpikowska (pedagog, animator kultury, wokalistka i trener wokalny, kompozytor i autor tekstów piosenek).

Zajęcia teatralne zorganizuje Jarosław Strzała (aktor, absolwent Wydziału Aktorskiego PWST im. Ludwika Solskiego w Krakowie, występował w wielu polskich filmach i serialach).

Natomiast zajęcia sportowe prowadzone będą przez Agnieszkę Kondracką (sportowiec, trener personalny, właścicielka Mobilnego Studia Ruchu).

Wtorek 10 września 2019
Działki na sprzedażRozkład jazdy na terenie powiatu lublinieckiegoInternetowa rezerwacja kolejki do Wydziału KomunikacjiZnajdź wydziałBiuletyn Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w LublińcuPowiatowe Centrum Usług SpołecznychMapa - Portal Powiatu LublinieckiegoE-urząd SEKAPPowiatowe Centrum Zarządzania KryzysowegoNieodpłatna pomoc prawnaOgłoszeniach o rzeczach znalezionychJakość powietrzaTransmisje z sesji Rady Powiatu w LublińcuPunkt informacyjno konsultacyjny dot. stanu prawnego nieruchomościProgram regionalnyFundusze zewnętrzneKlauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych