Starostwo Powiatowe w Lublińcu
Zamek Lubliniec
Zespół Pałacowo-Parkowy w Koszęcinie - Siedziba Zespołu "Śląsk"
Pałac Ludwika Karola von Ballestrema w Kochcicach
Kontrast:
wersja podstawowawersja-kontrastowa
Strona głównaKontaktMapa strony
10
WRZ
Rozpoczęcie sezonu kulturalnego 2019/2020 w Klubie JWK

Rozpoczęcie sezonu kulturalnego 2019/2020 w Klubie JWK

16 września br. o godz. 17.00 założyciele Klubu JWK w Lublińcu zapraszają na uroczystą inaugurację sezonu kulturalnego 2019/2020. Podczas spotkania będzie możliwość zapisania się na poszczególne zajęcia. Organizatorzy zachęcają do udziału!

Zajęcia taneczne poprowadzą: Agnieszka Jakacka-Jaworska (kierownik Klubu JWK, prowadząca zespół taneczny, który szczyci się licznymi sukcesami na festiwalach w całej Polsce) oraz Marta Gierczak (instruktor tańca współczesnego, od 2002 roku związana z Częstochowskim Teatrem Tańca).

Z kolei zajęcia plastyczne prowadzone będą przez: Beatę Jasińską (wieloletni instruktor w Klubie JWK, plastyk) oraz Martynę Abu Louz (magister sztuki, absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu, instruktor w Klubie JWK).

Zajęcia wokalne poprowadzi Zofia Szpikowska (pedagog, animator kultury, wokalistka i trener wokalny, kompozytor i autor tekstów piosenek).

Zajęcia teatralne zorganizuje Jarosław Strzała (aktor, absolwent Wydziału Aktorskiego PWST im. Ludwika Solskiego w Krakowie, występował w wielu polskich filmach i serialach).

Natomiast zajęcia sportowe prowadzone będą przez Agnieszkę Kondracką (sportowiec, trener personalny, właścicielka Mobilnego Studia Ruchu).

Opublikował/a:
Mirosław Włodarczyk
Kategoria:
Wydarzenia
Dodano: 13:08:35
Wtorek 10 września 2019
Działki na sprzedażRozkład jazdy na terenie powiatu lublinieckiegoInternetowa rezerwacja kolejki do Wydziału KomunikacjiZnajdź wydziałBiuletyn Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w LublińcuPowiatowe Centrum Usług SpołecznychMapa - Portal Powiatu LublinieckiegoE-urząd SEKAPPowiatowe Centrum Zarządzania KryzysowegoNieodpłatna pomoc prawnaOgłoszeniach o rzeczach znalezionychJakość powietrzaTransmisje z sesji Rady Powiatu w LublińcuPunkt informacyjno konsultacyjny dot. stanu prawnego nieruchomościProgram regionalnyFundusze zewnętrzneKlauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych

POLECANE LINKI:

  • Związek Powiatów Polskich
  • Ośrodek Kultury i Edukacji Regionalnej U Myrcika
  • Jednostka Wojskowa Komandosów
  • Zespół Pieśni i Tańca Śląsk
  • Muzeum Paleonto-logiczne w Lisowicach
  • Dobry klimat dla Powiatów
  • Narodowe Siły Rezerwowe
  • Bezpieczne ferie
  • Powiatowy Rzecznik Konsumenta radzi: Pożyczki nie daj się nabrać
  • Powiatowy Rzecznik Konsumenta radzi: Poradnik UKE
e-mail: sekretariat@lubliniec.starostwo.gov.pl
strona: www.lubliniec.starostwo.gov.pl
telefon: (34) 351 05 00, faks: (34) 351 05 11
STAROSTWO POWIATOWE W LUBLIŃCU
ul. Paderewskiego 7, 42-700 Lubliniec
woj. śląskie, NIP: 575-16-47-348