LIS
Wykaz nieruchomości przeznaczonej do oddania w najem (załącznik do Uchwały Zarządu Powiatu w Lublińcu nr 232/XLI/2019 z dnia 23 października 2019 roku)

W związku z uchwałą nr 232/XLI/2019 Zarządu Powiatu w Lublińcu z dnia 23 października 2019 roku:

„Przeznacza się do oddania w najem, z przeznaczeniem na obsługę bankową Powiatu Lublinieckiego dla podmiotu wyłonionego w drodze zapytania ofertowego dla zadania „Obsługa bankowa budżetu Powiatu Lublinieckiego i podległych jednostek organizacyjnych wraz z prowadzeniem punktu kasowego w siedzibie Starostwa Powiatowego w Lublińcu w latach 2020-2021”, lokal biurowy nr 3a o powierzchni 29,50 m2 znajdujący się w budynku położonym w Lublińcu przy ul. Paderewskiego 7, na działce nr 3003/34, opisanej w księdze wieczystej CZ1L/00044301/1 Sądu Rejonowego w Lublińcu, oznaczonej na mapie 6, obręb Lubliniec, będący własnością Powiatu Lublinieckiego.”

Ustala się czynsz w wysokości 2 000,00 zł brutto – w tym podatek VAT (słownie: dwa tysiące złotych). Termin wnoszenia opłat miesięcznie z góry bez osobnego wezwania do 10-go dnia każdego miesiąca.

Czynsz będzie zawierał wszelkie opłaty związane z wynajmem przedmiotowych pomieszczeń, w tym opłaty za ogrzewanie, wodę, ścieki, wywóz nieczystości, energię elektryczną oraz podatek od nieruchomości.

Czynsz za lokal określony w § 1 uchwały podlega waloryzacji jeden raz w roku w oparciu o wskaźnik wzrostu cen towarów i usług konsumpcyjnych, ogłaszany przez Główny Urząd Statystyczny, a dodatkowe opłaty waloryzowane będą o faktycznie poniesione wydatki roku poprzedniego. Czynsz wraz z dodatkowymi opłatami waloryzowany będzie począwszy od dnia 1 stycznia 2021 r.

Wykaz wywiesza się na tablicy ogłoszeń Starostwa Powiatowego w Lublińcu na okres 21 dni.

Pliki do pobrania:
Ogłoszenia, komunikaty
Piątek 8 listopada 2019
Działki na sprzedażRozkład jazdy na terenie powiatu lublinieckiegoInternetowa rezerwacja kolejki do Wydziału KomunikacjiZnajdź wydziałBiuletyn Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w LublińcuPowiatowe Centrum Usług SpołecznychMapa - Portal Powiatu LublinieckiegoE-urząd SEKAPPowiatowe Centrum Zarządzania KryzysowegoNieodpłatna pomoc prawnaOgłoszeniach o rzeczach znalezionychJakość powietrzaTransmisje z sesji Rady Powiatu w LublińcuPunkt informacyjno konsultacyjny dot. stanu prawnego nieruchomościProgram regionalnyFundusze zewnętrzneKlauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych