MAR
„Lubliniec – my city / meine Stadt. Przewodnik  angielsko - niemiecki po Lublińcu”

„Lubliniec – my city / meine Stadt. Przewodnik angielsko - niemiecki po Lublińcu”

5 marca br. w Zespole Szkół Ogólnokształcąco – Technicznych w Lublińcu miało miejsce uroczyste wręczenie nagród uczestnikom Powiatowego  Konkursu pn. „Lubliniec – my city / meine Stadt. Przewodnik  angielsko - niemiecki po Lublińcu”. Konkurs adresowany był do uczniów klas 7 i 8 szkół  podstawowych oraz uczniów klasy 3 gimnazjum. Honorowy patronat objął starosta Joachim Smyła.

Uczestnicy przedsięwzięcia mieli za zadanie wykonać pracę w języku angielskim i niemieckim, dowolną techniką plastyczną. Treść powinna zawierać informacje o interesujących miejscach znajdujących się na terenie Lublińca. Zwycięskie prace przedstawione zostały w postaci lapbooka oraz przewodnika. Oceniana była kreatywność, zawartość merytoryczna, poprawność językowa oraz wkład pracy włożony w wykonanie zadania.

Zwycięzcami konkursu zostali:

I miejsce – Wiktoria Gwóźdź, Julia Jerominek – Publiczna Szkoła Podstawowa w Lubecku (opiekunowie: Ewa Lesik , Aleksandra Glińska),

II miejsce – Weronika Kopyciok, Magdalena Kachel – Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublińcu (opiekun: Justyna Zdrojewska),

III miejsce – Aleksander Dziwis - Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublińcu (opiekun: Jolanta Banaś).

Źródło: Zespół Szkół Ogólnokształcąco-Technicznych w Lublińcu

1421b2-img_20190307_150448.jpg 6b6e48-img_20190308_062804.jpg
Wtorek 12 marca 2019
Działki na sprzedażRozkład jazdy na terenie powiatu lublinieckiegoPowiatowe Centrum Usług SpołecznychBiuletyn Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w LublińcuMapa - Portal Powiatu LublinieckiegoZnajdź wydziałE-urząd SEKAPPowiatowe Centrum Zarządzania KryzysowegoNieodpłatna pomoc prawnaOgłoszeniach o rzeczach znalezionychJakość powietrzaTransmisje z sesji Rady Powiatu w LublińcuMultimedialny przewodnik po Ziemi LublinieckiejPunkt informacyjno konsultacyjny dot. stanu prawnego nieruchomościProgram regionalnyFundusze zewnętrzneAkcja zimaKlauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych