MAR
Dni Językowe w „Mickiewiczu”

Tegoroczne Dni Językowe zorganizowano w pierwszych dniach marca. Podczas konkursów uczniowie mogli sprawdzić swoje umiejętności językowe z angielskiego, niemieckiego, francuskiego i rosyjskiego, walcząc o tytuł „Mistrza Języka”. Mieli również okazję do wykazania się wiedzą o Nowym Jorku i krajach francuskojęzycznych. Młodzież prezentowała swoje umiejętności językowe i wokalne w konkursie na najlepsze wykonanie piosenki w wybranym języku obcym. W czasie imprezy w szkole pojawili się zaproszeni goście: uczniowie z gimnazjów i szkół podstawowych powiatu lublinieckiego, którzy mieli okazję powalczyć o laury w konkursach językowych, specjalnie dla nich przygotowanych. Uwieńczeniem wydarzenia była wspólna zabawa, połączona z wręczeniem nagród w czasie gali finałowej.

Źródło: Zespół Szkół nr 1 im. Adama Mickiewicza w Lublińcu

Galeria
0dab0e-zdjecie01.jpg c92a5a-zdjecie02.jpg 373ca0-zdjecie03.jpg 0f8f2c-zdjecie04.jpg 5421f5-zdjecie05.jpg c4dd4d-zdjecie06.jpg 0216ec-zdjecie07.jpg
Wtorek 12 marca 2019