MAR
Światowy Dzień Poezji 2019 w Lublińcu

Wydawnictwo św. Macieja Apostoła zaprasza mieszkańców Lublińca i Ziemi Lublinieckiej na Światowy Dzień Poezji w Lublińcu czyli literackie przywitanie wiosny 2019, którego gościem będzie poeta, satyryk i bajkopisarz ANDRZEJ WRÓBLEWSKI z Warszawy.

Zapraszamy 21 III (czwartek) na godz. 18,00, do hotel ALHAR, Lubliniec. Podczas spotkania, które poprowadzi Edward Przebieracz, będą niespodzianki dla Gościa, m.in. muzycznie zaprezentuje się Mirosław Górecki.

Promowany będzie zbiór wierszy Pana Andrzeja pt. „Wiersze ewangeliczne”. Będzie możliwość zakupu tomiku w cenie 15 zł. Autograf Autora gratis!
Będą też inne książki Wydawnictwa, m.in. monografia parafii „U świętego Stanisława Kostki w Lublińcu” (25 zł) antologia walentynkowa „Nie ma nic piękniejszego niż miłość” (20 zł).
Ciasto Czesławy oraz napoje bezpłatnie. Wśród uczestników rozlosowana zostanie „Biblia Jerozolimska” (wartość ok. 150 zł). Wstęp wolny!

Pliki do pobrania:
Czwartek 14 marca 2019
Działki na sprzedażRozkład jazdy na terenie powiatu lublinieckiegoPowiatowe Centrum Usług SpołecznychBiuletyn Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w LublińcuMapa - Portal Powiatu LublinieckiegoZnajdź wydziałE-urząd SEKAPPowiatowe Centrum Zarządzania KryzysowegoNieodpłatna pomoc prawnaOgłoszeniach o rzeczach znalezionychJakość powietrzaTransmisje z sesji Rady Powiatu w LublińcuMultimedialny przewodnik po Ziemi LublinieckiejPunkt informacyjno konsultacyjny dot. stanu prawnego nieruchomościProgram regionalnyFundusze zewnętrzneAkcja zimaKlauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych