Get Adobe Flash player
Starostwo Powiatowe ENStarostwo Powiatowe DEStarostwo Powiatowe PL
 
 
WYDARZENIA
ODKRYWAMY TAJEMNICE PRZESZŁOŚCI
ODKRYWAMY TAJEMNICE PRZESZŁOŚCI
W ramach projektu EFS ? Szkolny Inkubator Talentów" realizowanego w Zespole Szkół im. św. E. Stein KSW w Lublińcu zaproszono do współpracy pracownika akademickiego Wydziału Nauk o Ziemi Uniwersytetu Śląskiego w Sosnowcu - dra Andrzeja Boczarowskiego, z zawodu paleontologa, geologa, grafika i informatyka. Przeprowadził on serię wykładów popularno - naukowych, które cieszyły się ogromną popularnością. Pan Boczarowski profesjonalnie zajmuje się trójwymiarowymi rekonstrukcjami kopalnych istot żywych, a efekty swoich prac chętnie przedstawia w formie prezentacji multimedialnych, skierowanych do uczniów przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów i liceów.

- To niezwykle interesujące przenieść się w prehistoryczne czasy, znaleźć odpowiedzi na kontrowersyjne pytania z dziedziny paleontologii oraz odkryć historię naszej ziemi - komentowała uczennica liceum.
Dla młodszych uczestników projektu zajęcia te były doskonałą możliwością odkrywania tajemnic świata w atrakcyjny sposób, odmiennie niż ma to miejsce na zajęciach lekcyjnych. Natomiast starsi uczniowie mogli w ten sposób poszerzyć krąg zainteresowań i inaczej spojrzeć na wiedzę podręcznikową. Wykłady z pewnością zaszczepiły w uczniach ducha odkrywców.

DATA DODANIA: 2012-02-08 15:19:05  |  DODAŁ: M. Włodarczyk  |  podglad_wydruku
NA SKRÓTY
BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ Geo-info-portal E-URZAD SEKAP POWIATOWE CENTRUM ZARZĄDZANIA KRYZYSOWEGO KARTY USŁUG - WYDZIAŁY MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO ZIEMI LUBLINIECKIEJ WIRTUALNY SPACER PO STAROSTWIE KONKURSY BIURO RZECZY ZNALEZIONYCH INFORMATOR GIMNAZJALISTY PUNKT KONSULTACYJNY DLA PRZEDSIĘBIORCÓW Projekty z Regionalnrgo Programu Operacyjnego FUNDUSZE ZEWNĘTRZNE PUNKT INFORMACYJNO-KONSULTACYJNY DOTYCZĄCY STANU PRAWNEGO NIERUCHOMOŚCI PRZEWODNIK Informujący o dostępnych formach opieki zdrowotnej, pomocy społecznej i aktywizacji zawodowej dla osób z zaburzeniami psychicznymi
piątek
maj 2015
Apteka ARNIKA,
ul. Targowa 4
Geoportal Geo-info-portal