WRZ
Szczepienie lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie

Planowane jest przeprowadzenie szczepienia przeciwko wściekliźnie lisów wolno żyjących na ternie województwa śląskiego w dniach 13.09.2017r.-22.09.2017r. Szczepienie prowadzone będzie na terenach zielonych (lasy, pola, łąki, ogródki działkowe) przy użyciu zrzucanych z samolotu szczepionek w postaci małych, brunatnych krążków o zapachu zepsutej ryby, zawierających kapsułkę z preparatem szczepionkowym.

Akcja odbędzie się na obszarze całego województwa śląskiego zgodnie z rozporządzeniem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 17.12.2013r. w sprawie przeprowadzania ochronnych szczepień lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie (Dz. U. 2013, poz. 1737).

Pliki do pobrania:
Tomasz Barczyk
Ogłoszenia, komunikaty
Wtorek 12 września 2017
Powiatowe Centrum Usług SpołecznychBiuletyn Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w LublińcuMapa - Portal Powiatu LublinieckiegoZnajdź wydziałE-urząd SEKAPPowiatowe Centrum Zarządzania KryzysowegoNieodpłatna pomoc prawnaOgłoszeniach o rzeczach znalezionychTauron - Wyłączenia planowane i awarieSpecjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w LublińcuMultimedialny przewodnik po Ziemi LublinieckiejWirtualny spacer po Starostwie Powiatowym w LublińcuPunkt informacyjno konsultacyjny dot. stanu prawnego nieruchomościProgram regionalnyFundusze zewnętrzne
Apteka ARNIKA,
ul. Targowa 4