INFORMACJA DLA PETENTÓW W SPRAWIE REJESTRACJI POJAZDÓW

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych petentów uprzejmie informujemy, że od dnia 4 czerwca 2018 roku (poniedziałek) będzie istniała możliwość dokonania czynności związanych z rejestracją pojazdu, wyrejestrowania oraz wymiany dowodu rejestracyjnego po wcześniejszym, telefonicznym umówieniu się – nr kontaktowy 34/351-05-23 (aktywny od 28.05.2018 r.), pokój nr 8A w siedzibie Starostwa Powiatowego w Lublińcu, ul. Paderewskiego 7.

Pozostałe osoby będą obsługiwane przez pracowników Wydziału Komunikacji, Drogownictwa i Transportu w sposób tradycyjny – w oparciu o system kolejkowy na podstawie pobranych numerków – w pokoju nr 03, nr kontaktowy 34/351-05-16.

Przypominamy Państwu również, że sprawy związane z odbiorem stałych (tzw. „twardych”) dowodów rejestracyjnych oraz czynności polegające na zgłoszeniu sprzedaży pojazdu, obsługiwane są przez stanowiska ds. prawa jazdy (strona lewa w pokoju nr 03).

Zachęcamy Państwa także, w przypadku wątpliwości i pytań, do skorzystania z porad pracownika na stanowisku ds. informacji, np. celem weryfikacji posiadanych dokumentów, niezbędnych do dokonania rejestracji pojazdu. Stanowisko mieści się w pokoju nr 03, nr kontaktowy 34/351-05-16.

Tomasz Barczyk
Ogłoszenia, komunikaty
Piątek 18 maja 2018
Rozkład jazdy na terenie powiatu lublinieckiegoPowiatowe Centrum Usług SpołecznychBiuletyn Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w LublińcuMapa - Portal Powiatu LublinieckiegoZnajdź wydziałE-urząd SEKAPPowiatowe Centrum Zarządzania KryzysowegoNieodpłatna pomoc prawnaOgłoszeniach o rzeczach znalezionychJakość powietrzaMultimedialny przewodnik po Ziemi LublinieckiejWirtualny spacer po Starostwie Powiatowym w LublińcuPunkt informacyjno konsultacyjny dot. stanu prawnego nieruchomościProgram regionalnyFundusze zewnętrzneKlauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych