CZE
„Kazikowi” Informatycy Mistrzami Polski

W sobotę 8. czerwca e-sportowa drużyna Zespołu Szkół Ogólnokształcąco – Technicznych w Lublińcu w składzie: Kamil Schiewe, Grzegorz Michalik, Daniel Cebulski, Dawid Cebulski, Dastin Klupś, wybrała się do Krakowskiej Tauron Areny na LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-sporcie, na które zakwalifikowała się poprzez wygranie turnieju w Siemianowicach Śląskich.

Po ciężkiej podróży, około 11:30 zaczęli swoje zmagania w grupie X, aby zawalczyć o miejsce w grupie D. Osiągnęli wynik 3:0, przez co wyszli z grupy z pierwszego miejsca. W grupie D powtórzyli swój wyczyn z grupy X i przeszli do starć w formacie Best of 3, więc, aby przejść dalej, musieli wygrać dwie mapy. W ćwierćfinale zmierzyli się z Zespołem Szkół Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa w Krakowie, z którym wygrali 2:0 (16:9, 16:4). Po siedmiu spotkaniach w końcu przyszedł czas na odpoczynek. Następnego dnia drużyna ZSO-T walczyła o miejsce w finale z ZS1 Bochnia. Półfinał także zakończył się wynikiem 2:0 dla Kazików (16:2, 16:4). Walka o Mistrzostwo Polski toczyła się z X LO z Krakowa. Pierwszą mapę Lubliniec wygrał 16:3. Na następnej, emocje towarzyszyły zawodnikom, jak i kibicom, do samego końca. Zakończyła się ona wynikiem 16:14 dla Krakowa. Na ostatniej mapie, nasi pokazali na co ich stać wygrywając 16:0. W taki sposób ZSOT w Lublińcu zostało Mistrzem Polski! Gratulujemy!

Galeria
f578f1-received_476246736480601.jpeg ea40f8-received_638902783278785.jpeg cbc870-received_1039135556285247.jpeg d87dc1-received_1127245474145177.jpeg
Wtorek 11 czerwca 2019
Działki na sprzedażRozkład jazdy na terenie powiatu lublinieckiegoInternetowa rezerwacja kolejki do Wydziału KomunikacjiZnajdź wydziałBiuletyn Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w LublińcuPowiatowe Centrum Usług SpołecznychMapa - Portal Powiatu LublinieckiegoE-urząd SEKAPPowiatowe Centrum Zarządzania KryzysowegoNieodpłatna pomoc prawnaOgłoszeniach o rzeczach znalezionychJakość powietrzaTransmisje z sesji Rady Powiatu w LublińcuPunkt informacyjno konsultacyjny dot. stanu prawnego nieruchomościProgram regionalnyFundusze zewnętrzneKlauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych