Starostwo Powiatowe w Lublińcu
Zamek Lubliniec
Zespół Pałacowo-Parkowy w Koszęcinie - Siedziba Zespołu "Śląsk"
Pałac Ludwika Karola von Ballestrema w Kochcicach
Kontrast:
wersja podstawowawersja-kontrastowa
Strona głównaKontaktMapa strony
21
STY
Turniej półfinałowy w ramach eliminacji do finału rozgrywek o puchar Prezesa Śląskiego Związku Piłki Nożnej w Pawonkowie

Turniej półfinałowy w ramach eliminacji do finału rozgrywek o puchar Prezesa Śląskiego Związku Piłki Nożnej w Pawonkowie

W ubiegłą niedzielę, tj. 20 stycznia br. w hali sportowej w Pawonkowie odbył się ostatni już turniej półfinałowy w ramach eliminacji do finału rozgrywek o Puchar Prezesa Śląskiego Związku Piłki Nożnej w dwóch kategoriach wiekowych: U12 oraz U11. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął starosta Joachim Smyła.

W kategorii U12 do rywalizacji przystąpiły następujące drużyny: Górnik Zabrze, Sparta Lubliniec oraz Szombierki Bytom. Z kolei w drugiej kategorii zaprezentowały się: Górnik Zabrze, Sparta Lubliniec i Gwarek Tarnowskie Góry. Zarówno w kategorii U11, jak i U12 najlepsi okazali się młodzi zawodnicy Górnika Zabrze.

W rywalizacji piłkarzy urodzonych w 2007 roku podopieczni Szymona Pietkiewicza (Górnik Zabrze) wygrali z drużyną Sparty Lubliniec 10:0, a swoje zwycięstwo przypieczętowali, wygrywając z drużyną Szombierki Bytom 6:1.

Z kolei z zespołem zawodników urodzonych w 2008 roku trener Tomasz Macha (Górnik Zabrze) przeszedł przez pawonkowską halę bez przeszkód. Świadczą o tym rezultaty zabrzan, którzy najpierw pokonali Spartę Lubliniec 6:1, a w ostatnim meczu dali pokaz skuteczności, wygrywając z Gwarkiem Tarnowskie Góry 14:0.

Wyniki w kategorii U12 prezentują się następująco: Sparta Lubliniec - Górnik Zabrze 0:10, Szombierki Bytom - Sparta Lubliniec 4:2, Górnik Zabrze – Szombierki Bytom 6:1.

Uczestnikom wydarzenia puchary i dyplomy wręczyli: prezes Podokręgu Piłki Nożnej w Lublińcu Krzysztof Olczyk, prezes Podokręgu Piłki Nożnej w Bytomiu Tomasz Wyszyński oraz przedstawiciel Komisji Medialnej Śląskiego Związku Piłki Nożnej Jerzy Dusik.

Turniej Finałowy zaplanowano na dzień 26 stycznia br. w Bojszowach, gdzie zagrają: GKS GieKSa Katowice – Unia Racibórz oraz Iskra Pszczyna - Górnik Zabrze.

 

Źródło(artykuł i zdjęcie) : Śląski Związek Piłki Nożnej

Galeria
df2050-zdjecie01.jpg ddcd0a-zdjecie02.jpg c13b7d-zdjecie03.jpg ca3446-zdjecie06.jpg
Opublikował/a:
Mirosław Włodarczyk
Kategoria:
Wydarzenia
Dodano: 15:16:30
Poniedziałek 21 stycznia 2019
Działki na sprzedażRozkład jazdy na terenie powiatu lublinieckiegoZnajdź wydziałBiuletyn Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w LublińcuInternetowa rezerwacja kolejki do Wydziału KomunikacjiPowiatowe Centrum Usług SpołecznychMapa - Portal Powiatu LublinieckiegoE-urząd SEKAPPowiatowe Centrum Zarządzania KryzysowegoNieodpłatna pomoc prawnaOgłoszeniach o rzeczach znalezionychJakość powietrzaTransmisje z sesji Rady Powiatu w LublińcuPunkt informacyjno konsultacyjny dot. stanu prawnego nieruchomościProgram regionalnyFundusze zewnętrzneKlauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych

POLECANE LINKI:

 • Związek Powiatów Polskich
 • Ośrodek Kultury i Edukacji Regionalnej U Myrcika
 • Jednostka Wojskowa Komandosów
 • Zespół Pieśni i Tańca Śląsk
 • Muzeum Paleonto-logiczne w Lisowicach
 • Dobry klimat dla Powiatów
 • Narodowe Siły Rezerwowe
 • Bezpieczne ferie
 • Powiatowy Rzecznik Konsumenta radzi: Pożyczki nie daj się nabrać
 • Powiatowy Rzecznik Konsumenta radzi: Poradnik UKE
e-mail: sekretariat@lubliniec.starostwo.gov.pl
strona: www.lubliniec.starostwo.gov.pl
telefon: (34) 351 05 00, faks: (34) 351 05 11
STAROSTWO POWIATOWE W LUBLIŃCU
ul. Paderewskiego 7, 42-700 Lubliniec
woj. śląskie, NIP: 575-16-47-348