LIS
WYKAZ nieruchomości przeznaczonej do oddania w najem

W związku z uchwałą Nr 5/I/2018 Zarządu Powiatu w Lublińcu z dnia 21 listopada 2018 roku:

Przeznacza się do oddania w najem lokal biurowy nr 3a, o powierzchni 29,50 m2 usytuowany na parterze w budynku Starostwa Powiatowego w Lublińcu przy ulicy Paderewskiego 7, położonego w Lublińcu przy ulicy Paderewskiego 7, na działce nr 3003/34, opisanej w księdze wieczystej CZ1L/00044301/1 Sądu Rejonowego w Lublińcu, oznaczonej na mapie 6, obręb Lubliniec, będącego własnością Powiatu Lublinieckiego z przeznaczeniem na obsługę bankową Powiatu Lublinieckiego dla podmiotu wyłonionego w drodze zapytania ofertowego dla zadania „Obsługa bankowa budżetu Powiatu Lublinieckiego i podległych jednostek organizacyjnych wraz z prowadzeniem punktu kasowego w siedzibie Starostwa Powiatowego w Lublińcu”.

Ustala się czynsz w wysokości 1754,27zł. brutto - w tym podatek VAT (słownie: jeden tysiąc siedemset pięćdziesiąt cztery złote 27/100). Termin wnoszenia opłat miesięcznie z góry bez osobnego wezwania do 10-go dnia każdego miesiąca.

Czynsz będzie zawierał wszelkie opłaty związane z wynajmem przedmiotowych pomieszczeń, w tym opłaty za ogrzewanie, wodę, ścieki, wywóz nieczystości, energię elektryczną oraz podatek od nieruchomości.

Czynsz za lokal określony w § 1 uchwały podlega waloryzacji jeden raz w roku w oparciu o wskaźnik wzrostu cen towarów i usług konsumpcyjnych, ogłaszany przez Główny Urząd Statystyczny, a dodatkowe opłaty waloryzowane będą o faktycznie poniesione wydatki roku poprzedniego. Czynsz wraz z dodatkowymi opłatami waloryzowany będzie począwszy od dnia 1 stycznia 2019r.

Wykaz wywiesza się na tablicy ogłoszeń Starostwa Powiatowego w Lublińcu na okres 21 dni.

Tomasz Barczyk
Ogłoszenia, komunikaty
Piątek 23 listopada 2018
Działki na sprzedażRozkład jazdy na terenie powiatu lublinieckiegoPowiatowe Centrum Usług SpołecznychBiuletyn Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w LublińcuMapa - Portal Powiatu LublinieckiegoZnajdź wydziałE-urząd SEKAPPowiatowe Centrum Zarządzania KryzysowegoNieodpłatna pomoc prawnaOgłoszeniach o rzeczach znalezionychJakość powietrzaTransmisje z sesji Rady Powiatu w LublińcuMultimedialny przewodnik po Ziemi LublinieckiejPunkt informacyjno konsultacyjny dot. stanu prawnego nieruchomościProgram regionalnyFundusze zewnętrzneAkcja zimaKlauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych