CZE
Gala z okazji święta „Weterana Misji poza Granicami Państwa”

Artyści Klubu Jednostki Wojkowej Komandosów przygotowali koncert z okazji Ogólnopolskich Obchodów Święta Weterana Misji poza Granicami Państwa. To święto wszystkich żołnierzy, którzy pełnili bądź nadal pełnią służbę na misjach zagranicznych.

W związku z faktem, że wielu żołnierzy Wojsk Specjalnych nosi miano kombatanta, artyści Klubu Jednostki Wojskowej Komandosów z przyjemnością uczcili występami swoich ojców  i braci - bohaterów dzisiejszych czasów. Gala odbyła się w pięknej, pałacowej sali Klubu Wojsk Specjalnych w Krakowie. Emilia Jaworska zaprezentowała teatr tańca pt. „Misja Córka”, który opowiada o dziecku tęskniącym za swoim ojcem, pełniącym służbę na zagranicznej misji. Następnie Martyna Górniak z Aleksandrą Szraucner zaprezentowały fragment spektaklu „Dzieci Ireny”, z którym lublinieccy artyści dostali się do ścisłego finału „Festiwalu Piosenki i Tańca Wojska Polskiego, Kołobrzeg 2019” i już w połowie czerwca będą reprezentować Wojska Specjalne, walcząc o laur zwycięstwa. Na zakończenie gali teatr tańca „Żabka” wystawił spektakl pt. „List” – opowieść o małych bohaterach okresu II Wojny Światowej. Owacje na stojąco i łzy wzruszenia oficerów obecnych na gali to najwyższe podziękowanie, jakiego mogli doświadczyć tancerze z Klubu JWK.

Źródło: Klub JWK

c0ddec-fot2947.jpg
Poniedziałek 10 czerwca 2019
Działki na sprzedażRozkład jazdy na terenie powiatu lublinieckiegoInternetowa rezerwacja kolejki do Wydziału KomunikacjiZnajdź wydziałBiuletyn Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w LublińcuPowiatowe Centrum Usług SpołecznychMapa - Portal Powiatu LublinieckiegoE-urząd SEKAPPowiatowe Centrum Zarządzania KryzysowegoNieodpłatna pomoc prawnaOgłoszeniach o rzeczach znalezionychJakość powietrzaTransmisje z sesji Rady Powiatu w LublińcuPunkt informacyjno konsultacyjny dot. stanu prawnego nieruchomościProgram regionalnyFundusze zewnętrzneKlauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych