STY
Pierwszy Maluch Powiatu Lublinieckiego Roku 2019!

Pierwsze dziecko urodzone w powiecie lublinieckim to dziewczynka! Melania przyszła na świat 2 stycznia br. o godzinie 13.11 i jest uroczą dziewczynką o wzroście 58 cm i wadze 3 970 g.

W czwartek,  3 stycznia br., mała Melania przyjmowała już pierwszych w swoim życiu gości. Z wielkim pluszowym misiem i pamiątkowym dyplomem witał pierwszą mieszkankę powiatu wicestarosta Tadeusz Konina, który życzył dziewczynce i jej rodzicom wielu szczęśliwych chwil w rozpoczynającym się, nowym etapie życia. Do życzeń dołączyli się: kierownik Oddziału Noworodkowego, lek. specjalista neonatolog Albin Matysek i pielęgniarka oddziałowa Iwona Michałek.

Rodzicom – Państwu Annie i Krzysztofowi Lukosek z Lisowic serdecznie gratulujemy!

34860d-img_0317.jpg 136eda-img_0327.jpg
Mirosław Kowalik
Piątek 4 stycznia 2019
Rozkład jazdy na terenie powiatu lublinieckiegoPowiatowe Centrum Usług SpołecznychBiuletyn Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w LublińcuMapa - Portal Powiatu LublinieckiegoZnajdź wydziałE-urząd SEKAPPowiatowe Centrum Zarządzania KryzysowegoNieodpłatna pomoc prawnaOgłoszeniach o rzeczach znalezionychTransmisje z sesji Rady Powiatu w LublińcuJakość powietrzaSpecjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Lublińcu film promocyjnyMultimedialny przewodnik po Ziemi LublinieckiejWirtualny spacer po Starostwie Powiatowym w LublińcuPunkt informacyjno konsultacyjny dot. stanu prawnego nieruchomościProgram regionalnyFundusze zewnętrzneAkcja zimaKlauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych