Kontrast: AA
Odstępy:
WRZ
Darmowe ebooki w Lubitece

Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Józefa Lompy w Lublińcu od sierpnia br. umożliwia czytelnikom darmowy dostęp do ebooków w serwisach: LEGIMI, EBOOKPOINT BIBLIO oraz IBUK LIBRA.

IBUK LIBRA - znaczna część elektronicznego księgozbioru dla studentów i pracowników naukowych (prawo, medycyna, nauki społeczne, ekonomiczne, humanistyczne, techniczne). Ponadto wśród e-książek znajdują się publikacje z zakresu literatury pięknej, literatury faktu, literatury dla dzieci i młodzieży, a także poradniki i słowniki.

LEGIMI - oferuje bogaty wybór beletrystyki. Oferta uzupełniana jest na bieżąco nowościami wydawniczymi. Dostęp do serwisu jest możliwy poprzez aplikację mobilną, w tym na wybranych czytnikach (nie jest dostępna na Kindle).

EBOOKPOINT BIBLIO - serwis zawiera bogaty wybór literatury pięknej, a także wydawnictwa grupy wydawniczej Helion, w tym cenione i popularne tytuły z dziedziny informatyki i dziedzin pokrewnych. Udostępniane są ebooki, audiobooki oraz e-kursy.

Liczba kodów ograniczona, dlatego warto się pośpieszyć! Z oferty mogą skorzystać wyłącznie zarejestrowani czytelnicy.

Bezpłatne kody można pobrać w Lubitece – Wypożyczalni dla Dorosłych, ul. Sportowa 3 (od wtorku do piątku w godz. 10.00-18.00, w soboty w godz. 10.00-13.00), osobiście lub mailowo: wypozyczalnia@biblioteka.lubliniec.pl.

Dostęp do oferty uzyskano w ramach zadania "Książki online dla każdego". Zadanie finansowane jest w ramach II edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego na rok 2021.

Dominika Łupierz
Wydarzenia w Powiecie