Starostwo Powiatowe w Lublińcu
Zamek Lubliniec
Zespół Pałacowo-Parkowy w Koszęcinie - Siedziba Zespołu "Śląsk"
Pałac Ludwika Karola von Ballestrema w Kochcicach
Facebook Powiat Lubliniecki
Kontrast: AA
Czcionka: AAA
Odstępy:
14
WRZ
Darmowe ebooki w Lubitece

Darmowe ebooki w Lubitece

Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Józefa Lompy w Lublińcu od sierpnia br. umożliwia czytelnikom darmowy dostęp do ebooków w serwisach: LEGIMI, EBOOKPOINT BIBLIO oraz IBUK LIBRA.

IBUK LIBRA - znaczna część elektronicznego księgozbioru dla studentów i pracowników naukowych (prawo, medycyna, nauki społeczne, ekonomiczne, humanistyczne, techniczne). Ponadto wśród e-książek znajdują się publikacje z zakresu literatury pięknej, literatury faktu, literatury dla dzieci i młodzieży, a także poradniki i słowniki.

LEGIMI - oferuje bogaty wybór beletrystyki. Oferta uzupełniana jest na bieżąco nowościami wydawniczymi. Dostęp do serwisu jest możliwy poprzez aplikację mobilną, w tym na wybranych czytnikach (nie jest dostępna na Kindle).

EBOOKPOINT BIBLIO - serwis zawiera bogaty wybór literatury pięknej, a także wydawnictwa grupy wydawniczej Helion, w tym cenione i popularne tytuły z dziedziny informatyki i dziedzin pokrewnych. Udostępniane są ebooki, audiobooki oraz e-kursy.

Liczba kodów ograniczona, dlatego warto się pośpieszyć! Z oferty mogą skorzystać wyłącznie zarejestrowani czytelnicy.

Bezpłatne kody można pobrać w Lubitece – Wypożyczalni dla Dorosłych, ul. Sportowa 3 (od wtorku do piątku w godz. 10.00-18.00, w soboty w godz. 10.00-13.00), osobiście lub mailowo: wypozyczalnia@biblioteka.lubliniec.pl.

Dostęp do oferty uzyskano w ramach zadania "Książki online dla każdego". Zadanie finansowane jest w ramach II edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego na rok 2021.

Opublikował/a:
Dominika Łupierz
Kategoria:
Wydarzenia w Powiecie
Dodano: 08:28:24
Wtorek 14 września 2021
Link publikacji:
Link
e-mail: sekretariat@lubliniec.starostwo.gov.pl
strona: www.lubliniec.starostwo.gov.pl
telefon: (34) 351 05 00, faks: (34) 351 05 11
STAROSTWO POWIATOWE W LUBLIŃCU
ul. Paderewskiego 7, 42-700 Lubliniec
woj. śląskie, NIP: 575-16-47-348