Kontrast: AA
Odstępy:
WRZ
Nowa jakość wypożyczeń bibliotecznych

Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Józefa Lompy w Lublińcu zaprasza do korzystania z bezpłatnej cyfrowej wypożyczalni publikacji naukowych „Academica”.

Cyfrowa wypożyczalnia jest innowacyjnym narzędziem pozwalającym na udostępnienie w bibliotekach na terenie całego kraju kilkuset tysięcy publikacji naukowych. Głównym celem systemu jest zastąpienie tradycyjnej formy wypożyczeń międzybibliotecznych wypożyczalnią publikacji w postaci cyfrowej. Dzięki temu czytelnik ma natychmiastowy dostęp do współczesnych zasobów. Dostęp do systemu możliwy jest wyłącznie na wydzielonym terminalu w Wypożyczalni dla Dorosłych w Lubitece. Szczegóły dostępne są na stronie internetowej biblioteki http://biblioteka.lubliniec.pl/.

Dominika Łupierz
Wydarzenia w Powiecie