Kontrast: AA
Czcionka: AAA
Odstępy:
GRU
Umów wizytę, by uniknąć niepotrzebnych kolejek

Interesanci, którzy chcą załatwić sprawę z zakresu rejestracji pojazdu lub prawa jazdy, będą mogli osobiście wejść do budynku.

Jednak, aby usprawnić pracę wydziału i uniknąć niepotrzebnych kolejek zachęcamy do wcześniejszego umówienia wizyty pod nr tel. 574 665 987 lub za pośrednictwem strony internetowej: rezerwacja kolejki w Wydziale Komunikacji

Ze względu na panującą sytuację epidemiczną wejście do budynku Starostwa Powiatowego będzie możliwe po uprzednim poddaniu się pomiarowi temperatury ciała, zaś maksymalna liczba interesantów mogąca przebywać jednocześnie w budynku wynosi: 8 osób (w sprawach dot. rejestracji pojazdu) oraz 2 osoby (w sprawach dot. prawa jazdy).

Załatwienie sprawy w pozostałych wydziałach nadal wymaga wcześniejszego umówienia wizyty.

Numery telefonów są dostępne w zakładce: kontakt

Dominika Łupierz
Wydarzenia - PILNE