Starostwo Powiatowe w Lublińcu
Zamek Lubliniec
Zespół Pałacowo-Parkowy w Koszęcinie - Siedziba Zespołu "Śląsk"
Pałac Ludwika Karola von Ballestrema w Kochcicach
Facebook Powiat Lubliniecki
Kontrast:
wersja podstawowawersja-kontrastowa
Strona głównaKontaktMapa strony
02
CZE
Akademia Liderów w Mickiewiczu już po raz trzeci!

Akademia Liderów w "Mickiewiczu" już po raz trzeci!

Uczennice klas pierwszych w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Lublińcu Zuzanna Wysłucha i Kinga Blicharz podjęły wyzwanie i zgłosiły swój pomysł projektu do Akademii Liderów Fundacji Świętego Mikołaja. Konkurs przeznaczony jest dla osób chętnych do działania, zmieniania świata na lepsze i brania odpowiedzialności za wspólnoty lokalne. Projekt pn. „ZWYKLI NIEZWYKLI” przedstawiony przez uczennice, został zakwalifikowany do II etapu konkursu Akademii Liderów, czyli do rozmów kwalifikacyjnych.

„ZWYKLI NIEZWYKLI” - to projekt mający na celu zmianę nastawienia ludzi do życia, zainspirowanie ich i pokazanie ciekawych możliwości rozwoju. Nasz cel chcemy osiągnąć poprzez serię spotkań, w trakcie których uczestnicy będą mogli wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez lokalnych pasjonatów sztuki, poezji, muzyki czy robótek ręcznych. Na spotkania chcemy również zaprosić osoby z naszego środowiska, które uważamy za inspirujące, aby opowiedziały o sobie i swoich działaniach. Na zakończenie każdego ze spotkań planujemy krótki popis lokalnych pasjonatów muzycznych. Nasz projekt kierujemy do osób z Lublińca i okolic bez ograniczeń wiekowych ponieważ każdy, bez względu na wiek, może żyć ciekawie, odkrywać swoje talenty i zainteresowania - mówi Zuzanna Wysłucha.

Źródło: Zespół Szkół nr 1 im. Adama Mickiewicza w Lublińcu

Opublikował/a:
Mirosław Włodarczyk
Kategoria:
Wydarzenia
Dodano: 09:57:12
Wtorek 2 czerwca 2020
Link publikacji:
Link
Facebook Powiat Lubliniecki OfficialRozkład jazdy na terenie powiatu lublinieckiegoDziałki na sprzedażInternetowa rezerwacja kolejki do Wydziału KomunikacjiZnajdź wydziałBiuletyn Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w LublińcuPowiatowe Centrum Usług SpołecznychMapa - Portal Powiatu LublinieckiegoPomoc w walce z koronawirusemE-urząd SEKAPPowiatowe Centrum Zarządzania KryzysowegoNieodpłatna pomoc prawnaOgłoszeniach o rzeczach znalezionychJakość powietrzaTransmisje z sesji Rady Powiatu w LublińcuPunkt informacyjno konsultacyjny dot. stanu prawnego nieruchomościProgram regionalnyFundusze zewnętrzneKlauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych

POLECANE LINKI:

  • Związek Powiatów Polskich
  • Ośrodek Kultury i Edukacji Regionalnej U Myrcika
  • Jednostka Wojskowa Komandosów
  • Zespół Pieśni i Tańca Śląsk
  • Muzeum Paleonto-logiczne w Lisowicach
  • Dobry klimat dla Powiatów
  • Narodowe Siły Rezerwowe
  • Bezpieczne ferie
  • Powiatowy Rzecznik Konsumenta radzi: Pożyczki nie daj się nabrać
  • Powiatowy Rzecznik Konsumenta radzi: Poradnik UKE
e-mail: sekretariat@lubliniec.starostwo.gov.pl
strona: www.lubliniec.starostwo.gov.pl
telefon: (34) 351 05 00, faks: (34) 351 05 11
STAROSTWO POWIATOWE W LUBLIŃCU
ul. Paderewskiego 7, 42-700 Lubliniec
woj. śląskie, NIP: 575-16-47-348